Rezultate te kerkimit per termin: +Shto

Total: 7600
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.539Z

Nëse dëshiron të vdesësh, shto shpejtësinë...

Nisja: kur eci më këmbë nëpër Tiranë mendoj se më duhet një makinë. Veçse kur jam me makinë për në Durrës, mendoj se duhet të eci në këmbë. Ky vendim më vjen në mendje pasi shoh lapidarët plot lule plastike anës rrugës, të cilët nuk simbolizojnë dëshmorë, por jan�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.552Z

Kreu i NATO-s i shkruan Imamit: Investo për Forcat e Armatosura dhe shto trupat në Afganistan

Tiranë, 17 tetor NOA-Ministri i Mbrojtjes, Arben Imami, ka marrë një mesazh urimi nga sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Rasmussen i cili përmes të tjerave i rikujton atij se si një vend anëtar i NATO-s, Shqipëria ka përpara sfidën për të transformuar Forcat e Armatosura dhe vazhdimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.822Z

Zbuloni nëse do të festoni apo jo 100 vjetorin e lindjes

Shkencëtarët kanë krijuar një test gjenetik që zbulon nëse do të mund të feston 100 vjetorin e lindjes. Pyetjet rreth dietës, ushtrimeve, familjes dhe stilit të jetës japin një përgjigje për këtë pyetje. Kërkuesit amerikanë nga Bostoni kanë hartuar pyetësorit dhe që çdo kush mu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.390Z

YOU HAVE BEEN HACKED!!!

YOU HAVE BEEN HACKED!!! Burimi: Albania-sport.comKliko per te na ndjekur ne TwitterE Merkure, 07 Korrik 2010 Shto dhe ti komentin tend Emri dhe e-maili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.390Z

YOU HAVE BEEN HACKED!!!!

YOU HAVE BEEN HACKED!!!! Burimi: Albania-sport.comKliko per te na ndjekur ne TwitterE Enjte, 08 Korrik 2010 Shto dhe ti komentin tend Emri dhe e-maili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.748Z

ESI: Shqipëria pa viza deri në fund të vitit

Skenari më pozitiv për heqjen e vizave për shtetasit e Bosnje Hercegovinës dhe Shqipërisë është fundit i muajit tetor. Iniciativa për Stabilitet Evropian (ESI) thotë në një studim të sajin se propozimi që pritet të bëjë Komisioni Evropian do të jetë i kushtëzuar me përmbushjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.402Z

Miqësore, Sopoti – Gramshi 6-2

Sopoti i Librazhdit fitoi 6-2 miqësoren me Gramshin. Burimi: Albania-sport.comKliko per te na ndjekur ne TwitterE Hene, 09 Gusht 2010 Shto dhe ti komentin tend Emri dhe e-maili

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama