Rezultate te kerkimit per termin: +Shtohet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.681Z

Fajdet, fenomeni po shtohet

Biznesi i bën apel qeverise qe te marre masat e duhura ne mënyre qe te zhduket fenomeni i fajdeve. Ne një njoftim për mediat, Konfindustria thotë se nga te dhënat qe ka nga bizneset anëtare te saj, situata e huamarrjes informale është ne rritje dhe po behet shqetësuese, raporton Vizion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.721Z

Shtohet doza e përgatitjes nga italiani

Kombëtarja shqiptare po vazhdon përgatitjet në prag të ndeshjes me Rumaninë. Numri një i kuqezinjve, Xhani De Biazi së bashku me përgatitësit dhe ndihmësit e tij janë duke kryer stërvitje intensive. Lojtarët kuqezinj sigurisht që nuk janë lodhur së tepërmi për vetë faktin se ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.125Z

Mesatarja shtohet rendesia

Rikthehet vemendja ndaj mesatares per hyrjen ne shkolle te larte Tashme nota mesatare e tre viteve te gjimnazit do te kete me shume peshe ne formulen e perllogaritjes se pikeve te maturanteve per pranimet ne universitete Nga 20 qe ishte vlera e mesatares ne shumen e pergjithshme te pikeve ministria

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.568Z

Shtohet numri i nënave minorene, sociologët japin alarmin

Elbasan- Të lindësh fëmijë në moshë të mitur, duket se është bërë modë. Vetëm në vitin 2011, rreth 43 vajza minorene janë bërë nëna. Ky është një rezultat zyrtar i arritur në rrethin e Elbasanit, ku përgjithësisht adoleshentët lindin që në moshën 14-vjeçare edhe pse ligj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.541Z

Shtohet dhuna ne Karaci te Pakistanit

Shtohet dhuna ne Karaci te Pakistanit E diel 10 Shkurt 2013 1035 p styletext-align justify border 0px margin 10px 0px 0px padding 0px vertical-align baseline color 231f20 font-family Arial Verdana sans-serif line-height 18px p Shtohet dhuna ne Karaci te PakistanitVala e dhunes ekstremniste e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.736Z

Shtohet presioni i ndërkombëtarëve për zgjedhjen e presidentit

Share Dy ditë pasi një nga zyrtarët e Komisionit Europian për çështjet e zgjerimit, Stefano Sanino deklaroi se për statusin do flitet pasi të shohin se si do zgjidhet presidenti, në Tiranë kanë mbërritur dy raportues të Këshillit të Europës, që në fokus të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.843Z

Shtohet prostitucioni i fëmijëve në Brazil

Autoritetet i frikësohen rritjes së tregut të pistë me afrimin e Kampionatit Botëror të Futbollit Ndërsa Brazili po punon për të pritur Kampionatin Botëror të Futbollit vitin e ardhshëm, zyrtarët po i frikësohen rritjes së shpejtë të prostitucionit të fëmijëve, ndërsa punëtoret

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama