Rezultate te kerkimit per termin: +Shtune

Total: 4115
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.366Z

Kanceri ne mushkeri shqetesues 1 2 3 4 5 6 vota e shtune 30 tetor 201

Ne Shqiperi jane shtuar rastet e tumorit te mushkrive. Sipas mjekeve qe merren me trajtimin e rasteve ne spitalin Shefqet Ndroqi ne Tirane faktoret si duhanpirja dietat apo dhe niveli i larte i ndotjes kane sjelle kete rritje te numrit te pacienteve. Lexo te plote

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.522Z

Vlore kopshti i rrenuar. Femijet ne rrezik 1 2 3 4 5 6 vota e shtune

Prej 6 vjetesh ne kopshtin numer 10 te qytetin e Vlores nuk eshte kryer asnje punim duke renduar mjaft gjendjen infrastrukturore te tij.Pervec qe ne keto ambjente nuk ofrohen kushtet minimale per edukumin dhe mirerritjen e femijeve aty madje rrezikohet jeta e tyre per shkak se lageshtira ka filluar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.654Z

Me and You cdo te shtune ne Top Channel

Spektakel Alma Bekatashi dhe Elton Deda rrefehen sot ne programin muzikor Top Channel sjell per publikun nje program te ri muzikor i cili do te nise transmetimin duke filluar nga dita e sotme cdo te shtune. Me and you Une dhe ti keshtu eshte quajtur kjo nisme e re e Top Channel ku spektatorit do ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.375Z

Prej kësaj të shtune Parku i Pallatit të Brigadave i hapur për publikun

“Prej kësaj të shtune, Parku Fantastik i Pallatit të Brigadave do të jetë i hapur për publikun çdo fundjavë” lajmi u bë i ditur nga kryeministri Edi Rama në një postim në facebook.     Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tv në Facebook dhe në Twitter

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.784Z

Tuna tregon barkun e fryrë mëngjesin e kësaj të shtune

Këtë mëngjes këngëtarja e  njohur kosovare Tuna, na tregoi sot pozën më të veçantë të saj, ndoshta më e veçanta që ajo ka bërë ndonjëherë. Artistja ka postuar në llogarinë e saj në Instagram mëngjesin e  kësaj të shtune, një foto në krahë të partnerit kosov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.114Z

Graciano Dita e shtune me shume stres per mua Komente per Francesken

Graciano qendron me banoret e tjere ne kopesht e shprehet se kur vjen e shtuna e spektaklit eshte shume ne stres. Klaudja thote se cdo e shtune eshte e sikletshme pasi banoret rrine te qete gjate gjithe javes ndersa te shtunen cfare nuk pret te te ndodhe. Graciano shprehet se eshte ndjere shume keq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.114Z

Liam- Franceskes Mund te largohesh qe kete te shtune Genta komente per Arjolen

Ermali Edi Flori Liam e Franceska qendrojne ne kopesht duke biseduar nen rrezet e diellit ne kete dite te pare te Marsit. Franceska shprehet se sapo te dale nga shtepia e BB do te nise palestren dhe Liam pergjigjet me shporti se mund ta nise qe te kete te shtune nese largohet nga BB. Ajo i thote Lia

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama