Rezultate te kerkimit per termin: +Shtupeqi

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] shtupeqi / docs[0] 5 / hits[0] 9 /
Këto vende nesër mbesin pa rrymë
  • 2016-08-10

Këto vende nesër mbesin pa rrymë

KEDS-i ka njoftuar për ndërprerjet e planifikuara të furnizimit me energji elektrike në disa zona, për shkak të mirëmbajtjes së rrjetit nëpër distrikte. Prishtinë Më 11.08.2016 ne NS 110/35/10 kV Prishtina 1 do të shkyçen: Dalja 10 kV J15 Kampi Jordanez (10000010) prej orës 16:00 - 20

Edhe nesër gjysma e Kosovës në terr
  • 2016-01-25

Edhe nesër gjysma e Kosovës në terr

Edhe nesër gjysma e Kosovës do të mbes pa energji elektrike, kështu njofton KEDS-i, transmeton Indeksonline. Sipas njoftimit, shakë për ndërprerje do të jetë mirëmbajtja e rrjetit. AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; Ja njoftimi i KE

Ndërron jetë veterani i UÇK-së dhe truproja e Ibrahim Rugovës, Haki Malë NIkçi
  • 2016-01-01

Ndërron jetë veterani i UÇK-së dhe truproja e Ibrahim Rugovës, Haki Malë NIkçi

Në ndërrimin e motmoteve, ka nderruar jete Haki Malë Nikçi, një burrë tipik i Alpeve Shqiptare. 58 vjeçari Haki Malë Nikçi nga Shtupeqi i Madh ishte i burgosur politik, truproje e dr. Ibrahim Rugovës, veteran i UÇK-së dhe aktivist i

Këto vende do të mbesin pa rrymë elektrike
  • 2015-05-13

Këto vende do të mbesin pa rrymë elektrike

 KEDS-i njofton se nesër në shumë vise të Kosovës do të ketë ndërprerje të rrymës për, siç thuhet, mirëmbajtjen e rrjetit I KEDS Sh. A. njofton se më14.05.2015 ne NS 35/10 kV Shupkovci do të shkyçen: Dalja 10 kV

Ndërprerje të planifikuara rryme në Gjilan e Pejë
  • 2013-12-18

Ndërprerje të planifikuara rryme në Gjilan e Pejë

KEDS Sh. A. njofton se të enjten, më 19.12.2013 në NS 110/10 kV Gjilani 5 , do të shkyçen: Dalja 10 kV Pasjaku prej orës 11:30 deri në orën 12:00. Gjatë kohës sa do të zgjasin punimet pa furnizim me energji elektrike do të mbesin: nj&