Rezultate te kerkimit per termin: +Shtyrja

Total: 3131
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.401Z

Shtyrja e rezolutës, PD: Çështje axhende

Shtyrja e rezoluts pr Shqiprin n Komisionin e Jashtm t Parlamentin Evropian pr demokratt sht thjesht shtje axhende. Sipas deputetit demokrat, Fatos Beja, mbledhja e fundit e Komisionit t Jashtm t Parlamentit Evropian nuk ka pasur t bj aspak me shtjen e liberalizimit t vizave dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.161Z

Shtyrja - Rast për zbulimin e turpësisë

Shtyrja e vendimit të Marti Ahtisarit për qartësimin e statusit të ardhshëm të Kosovës, është shndërruar në një test të fundit sqarues për Serbinë, për Kosovën dhe për strategjinë e Perëndimit në Ballkan. Shtyrja e vendimit nuk është bërë për t’i realizuar këto teste, po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.327Z

Shtyrja - Rast pr zbulimin e turpsis

Shtyrja e vendimit t Marti Ahtisarit pr qartsimin e statusit t ardhshm t Kosovs, sht shndrruar n nj test t fundit sqarues pr Serbin, pr Kosovn dhe pr strategjin e Perndimit n Ballkan. Shtyrja e vendimit nuk shtpr ti realizuar kto teste, por meq ajo sht br, domosdoshmrisht do t duhet t jipen prgjigje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.488Z

BE, Kroacia: Shtyrja destabilizon vendin

Ministri kroat i Drejtësisë, Ivan Simonovic ka deklaruar se shtyrja e mëtejshme e bisedimeve për anëtarësimin e Kroacisë në BE mund të destabilizojë vendin. “Mund të destabilizojë qeverinë në Zagreb dhe të mbushë me ndjenjën e nacionalizmit anti-evropian qytetar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.693Z

Prokuroria: “Shtyrja e afateve për Fazliç, e ligjshme”

Autori i Lajmit: Romir SaraçiProkuroria i cilëson të ligjshme hetimet për biznesmenin serbo-boshnjak Damir Fazliç. Të kontaktuar nga gazeta, burime pranë organit të akuzës bëjnë me dije se shtyrja e afateve të hetimit është bërë brenda parashikimeve në ligj. Sipas burimeve, është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.663Z

Kush humbet nga shtyrja e Veting-ut?

Nga Mero Baze   Kuvendi i Shqipërisë shtyu sot kohën e ngritjes së Komisioneve Ad Hoc për Vetting-un, duke kthyer listën tek Avokati i Popullit, në përpjekje për ti dhënë kohë opozitës të reflektojë për praninë e saj. Gjesti i shumicës përpiqet të tregojë se opozita do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.523Z

Qirjako: Shtyrja e ndeshjes, në dëm të Gramozit

Nga Kristi Lilo Kolonjarët ishin përgatitur për një muaj e gjysmë për ta nisur mbarë fazën e dytë, por nuk kanë mundur të luajnë me Besën për shkak të borës së madhe të rënë gjatë ditëve të fundit, që nuk e lejoi ekipin mik të mbërrinte në Ersekë. Shtyrja e ndeshjes duket

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama