Rezultate te kerkimit per termin: +Shukri +Xhelilit

Total: 200
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.458Z

Para dhe pushtet: Ja pasuria e Shukri Xhelilit

Shukri Xhelili, i cili ishte protagonist i një skandali me natyrë seksuale, ku i kërkoi seks një 20-vjeçareje në këmbim të një vendi pune, deklaron pranë ILDKP prona dhe biznese. Ish-kryebashkiaku i Dibrës, i shkarkuar disa ditë më parë nga Këshilli i Ministrave, deklaron se gjatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.583Z

Mjeket kunder Shukri Xhelilit

brbrEkspertet mjeko-ligjor te caktuar nga Gjykata e Krimeve te Renda per te percaktuar gjendjen shendetesore te Shukri Xhelilit u shprehen sot se ish kryebashkiaku i Dibres mund ta perballoje burgun Ne seancen e zhvilluar me dyer te mbyllura ata pohuan se Xhelili nuk ka probleme te renda qe do te j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.232Z

Kushtetuesja pranon kerkesen e Shukri Xhelilit per rikthim ne detyre

Tirane 13 qershor 2016 NOAal- Gjykata Kushtetuese ka pranuar kerkesen e ish- kryebashkiakut te Peshkopise Shukri Xhelili per rikthimin ne detyrebr br Gjykata Kushtetuese pranoi kerkesen e Xhelilit i cili ankimoi vendimin per shkarkimin e tij pas publikimit te videos ku shihej duke kerkuar favore s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.091Z

Shukri Xhelilit i refuzohet lirimi nga Krimet e Rënda

Gjykata e Krimeve të Rënda ka refuzuar lirimin e ish-kryebashkiakut të Dibrës, Shukri Xhelili. Ai kërkon lirimin dhe heqjen e masës së sigurisë arrest me burg. Sipas vendimit të Gjykatës, kërkesa e Xhelilit do të shqyrtohet nga trupa që do ta gjykojë ne themel. Kjo është hera e pest

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.502Z

VIDEO/ Rama reagon për skandalin e Shukri Xhelilit: E di që është seksi

Kryeministri Rama ka reaguar për herë të parë lidhur me skandalin seksual të ish-kryebashkiakut të Peshkopisë, Shukri Xhelili. Rama tha se është e rëndësishme të krijohet një brez me persona të kualifikuar. Unë e di se është seksi të bësh një debat për skandalet që ndodhin m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.399Z

Dekriminalizimi, largohen 12 zyrtarë, mes tyre djali i Shukri Xhelilit

Komisioni Parlamentar hetimor për zbardhjen e ligjshmërisë së emërimeve në administratën publike dhe Entet Shtetërore në mbledhjen e radhës ka bërë të ditur se nga verifikimi i listës me 130 emra të dyshuar, vetëm 18 prej tyre kanë rezultuar me probleme. Komisioni i drejtuar nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.443Z

Babai i 20-vjeçares, Shukri Xhelilit: Jemi në gjak

Aqif A. thotë se ish-kryebashkiaku i ka hequr edhe të birin nga puna: Më ka bërë gjithë të zezat Babai i 20-vjeçares që filmoi ish-kryebashkiakun e Peshkopisë i ka çuar fjalë Shukri Xhelilit, duke e njoftuar se janë në gjak. Në një intervistë në mediat vizive, Aqif A. deklaroi se X

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama