Rezultate te kerkimit per termin: +Shukrit

Meta: total 7 / total_found 7 / time 0.000 / keyword[0] shukrit / docs[0] 7 / hits[0] 9 /
Gjykata me gjyqk*r, drejtësi me kurvarë
  • 2016-10-29

Gjykata me gjyqk*r, drejtësi me kurvarë

Nga Anri Bala Ju pata thënë se kjo racë është e përbërë nga individë të neveritshëm, djaj të lindur, të aftë për të bërë gjithçka! Njerëz të ulët, që pasurohen në kurriz të të tjerëve, duke shfrytëzuar çdo dobësi, për të kënaqur barkun, xhepin, e tanimë dhe penis

DEBATET E PLOTA/ Mos më bëj si trim mua, dil përjashta dhe ta tregoj unë (çfarë nuk u dëgjua në Kuvend)
  • 2016-09-16

DEBATET E PLOTA/ Mos më bëj si trim mua, dil përjashta dhe ta tregoj unë (çfarë nuk u dëgjua në Kuvend)

Seanca e djeshme parlamentare ka qenë një shfaqje e ulët e opozitës, e cila ka gjetur pretekste për të shkaktuar tension, çka disa herë solli ndërprerjen e seancës. Fjala e kryeministrit i cili kujtoi filmin hollivudian War Dogs-Qentë e Luftës, ndërtuar mbi historinë e Gërdecit, ka

No Pic available
  • 2016-09-15

Gjiknuri: PD kërkoi ndihmë nga njerëzit e Shukriut në Dibër

Ministri i Ekonomisë, Damian Gjiknuri sqaroi nga salla e Kuvendit se pse humbi Partia Demokratike zgjedhjet në Dibër. Koordinatori i Partisë Socialiste për qytetin verilindor, Gjiknuri akuzoi opozitën se bashkëpunoi madje edhe me njerëz të ish-kryebashkiakut Shukri Xhelili, i shkarkuar nga

Gjiknuri: PD kërkoi ndihmë për vota dhe nga njerëzit e Shukriut në Dibër, prandaj humbi
  • 2016-09-15

Gjiknuri: PD kërkoi ndihmë për vota dhe nga njerëzit e Shukriut në Dibër, prandaj humbi

Ministri i Energjetikës dhe Industrisë, Damian Gjiknuri sqaroi nga salla e Kuvendit se pse humbi Partia Demokratike zgjedhjet në Dibër. Koordinatori i Partisë Socialiste për qytetin verilindor, Gjiknuri akuzoi opozitën se bashkëpunoi madje edhe me njerëz të ish-kryebashkiakut Shukri Xhe

No Pic available
  • 2016-09-12

Dibra e Shukrit, miellit dhe Rrugës së Arbrit

Nga Rudina Xhunga Zgjedhjet në Dibër ishin zgjedhjet e miellit. Nuk ka rëndësi kush shpërndau miell, PS, PD, apo Bektashinjtë për Bajram. Rëndësi ka që u fol më shumë për miellin, sesa për Rrugën e Arbrit. Të flitet për miell në zgjedhjet e 2016, do të thotë ti drejtohesh atij q

Tiranë 1930/ Si sillej pushteti me Shukritë e asaj kohe
  • 2016-05-15

Tiranë 1930/ Si sillej pushteti me Shukritë e asaj kohe

Kur internimi ishte masa represive ndaj atyre që akuzoheshin për kurvëri, shkelje kurore e trafik prostitucioni Të gjitha mediat janë pushtuar sot nga skandali seksual i kryebashkiakut të Peshkopisë, Shukri Xhelili. Është padyshim një ndër lajmet tronditëse të kohëve të fundit. Por

Krasniqi: Festa e përgjakur
  • 2015-11-29

Krasniqi: Festa e përgjakur

Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi ka thënë se ana më e dhimbshme e asaj që e pamë dje në orët e pasdite në Prishtinë, është mesazhi më i keq që u shkon gjeneratave të ardhshme se “Republikën e