Rezultate te kerkimit per termin: +Shukriu

Total: 185
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.266Z

Shukriu duhet pështyrë dy herë, por.

Nga Luiza Llufa Mu kujtua një histori e shkuar që qarkullon si legjendë urbane lidhur me tradhëtinë bashkortore. Bën fjale për një fshat të thellë ku kishin një palo zakon . Ai që zihej duke bërë tradhëti bashkëshortore e çonin në shesh të fshatit dhe kalonin të gjithë burrat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.452Z

Shukriu nuk don me ik, por gjykata e rras brenda

Kushtetuta i jep të drejtë një kryetari bashkie që të ankimohet brenda 15 ditëve në Gjykatën Kushtetuese, nëse kundër tij ka një vendim për shkarkim. Dhe këtë të drejtë, Shukri Xhelili, kryetari i shkarkuar i Bashkisë së Dibrës, pavarësisht skandalit mesa duket do ta përdorë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.762Z

Edi Shukriu reagon ndaj problemeve në Këshillin për Trashëgimi Kulturore

Arkeologia dhe ish-kryetarja e Këshillit të Kosovës për Trashëgimi Kulturore, Edi Shukriu, ka shfrytëzuar rrjetin social Facebook për të shfaqur pakënaqësinë e saj në lidhje me parregullsitë në Këshillit që dikur e udhëhiqte, gjithashtu duke theksuar se përkundër mendimeve të nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.500Z

Berisha Shukriu eshte lule krahasuar me disa ministra

Transmetuar me 24052016 - 1118 Ish- Kryeministri Sali Berisha ka publikuar nje pikture ku shkruhet Zyra e punes rilindje duke thene se i eshte derguar nga piktori dixhitalbr br Po ndersa ne te shihet nje burre i mbushur pas tavolin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.522Z

Edhe Shukriu se *iu, por është në burg i ziu

Nga Anri Bala   Mbrëmë nuk kam fjetur gjithë natën, jo prej vapës, por smë zinte gjumi nga dënesat e shokut të qelisë! Të vret Zoti me u qajt në fakt, përveç ushqimit që se hanë as minjtë, kushtet i kemi të gjitha: televizor, freskuese, frigorifer, lavatriçe, kurse biznes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.174Z

Shukriu me brekë të grisura dhe shoqëria jonë pa brekë fare

Nga Mentor Kikia Sot shqiptarët u kënaqën të gjithë. U engledisën, u gajasën dhe i harruan hallet fare. U morën të tërë me Shukriun e Peshkopisë dhe brekët e tij të grisura. Përfundimisht, problemi nuk ishte që Shukriu po përdorte postin e tij për të bërë seks me një vajzë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.402Z

Rama nga Fb: Projektin për rilindjen e Dibrës e kemi nga Shukriu

Në autokonferencën ku thjesht bëri një monolog të gjatë pa ju përgjigjur pyetjeve që shkojnë në Facebook e tij, Edi Rama ka surprizuar ata që kishin durimin ta ndiqnin. "Projektin për rilindjen urbane të Dibrës e nisëm tani jo për fushate, por se kreu i bashkisë Dibër deri në 201

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama