Rezultate te kerkimit per termin: +Shukriu

Meta: total 182 / total_found 182 / time 0.000 / keyword[0] shukriu / docs[0] 182 / hits[0] 325 /
No Pic available
  • 2017-06-22

Basha: Brenda 2 viteve hap rrugën e Arbrit, ose largohem si kryeministër

Pengu i kreut të PD, Lulzim Basha për Dibrën dhe dibranët është rruga e Arbrit. Në mitingun përmbyllës në Dibër Basha tha se Rama nuk ka asnjë plan ekonomik për vendin, por bën vetëm premtime të pambajtura. Basha i tha dibranëve se Rama e ka premtuar disa herë rrugën  e Arbri

No Pic available
  • 2017-06-22

Basha: Largohem si kryeministër brenda dy viteve nëse nuk bëj rrugën e Arbrit

Në mitingun përmbyllës në Dibër, kreu i PD-së, Lulzim Basha tha se kryeministri Edi Rama nuk ka asnjë plan ekonomik për vendin, por bën vetëm premtime të pambajtura. Basha i tha dibranëve se Rama e ka premtuar disa herë rrugën  e Arbrit dhe nuk ka bërë asnjë përpjekje për të nis

No Pic available
  • 2017-04-10

Shpërthen Spahiu: 100 mijë njerëz në Kavajë ditën e zgjedhjeve

Kreu i Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiu thotë në Tonight Ilva Tare në Ora News, se opozita do të çojë 100 mijë njerëz ditën e zgjedhjeve lokale në Kavajë. Ai tha se Rama është braktisur edhe nga LSI dhe PDIU. Pjesë biseda:  Spahiu: I kam thënë ambasadores gjermane nëse sekreta

Drejtësia, i mjeri Shukri dhe gjyqtari Shyqyri qefliu
  • 2016-10-01

Drejtësia, i mjeri Shukri dhe gjyqtari Shyqyri qefliu

Nga Anri Bala Do e kisha harruar Shukriun, ashtu sikurse harrohen mbas çdo tre ditëve, të gjitha çudit shqiptare. Por nuk më lanë lajmet e kronikës, duke ma rikujtuar të shkretin. I mjeri Shukri! Tani ndodhet pas hekurave të qelisë dhe me një akuzë të rëndë: Korrupsion, shpërdorim

Sokol Balla: Me trraf Rrema! ­
  • 2016-09-14

Sokol Balla: Me trraf Rrema! ­

Nga Sokol Balla Nuk kam besuar në asnjë moment se ai do fitonte. Proporcionalisht kuptohet sesa imagjinoja që ai doktor i thjeshtë me një mënyrë buzëqeshëse të foluri, të arrinte të merrte 4500 vota më shumë se një prej njerëzve më të mençëm që njoh sot tek PD. Por ndërsa di

No Pic available
  • 2016-09-12

Dibra e Shukrit, miellit dhe Rrugës së Arbrit

Nga Rudina Xhunga Zgjedhjet në Dibër ishin zgjedhjet e miellit. Nuk ka rëndësi kush shpërndau miell, PS, PD, apo Bektashinjtë për Bajram. Rëndësi ka që u fol më shumë për miellin, sesa për Rrugën e Arbrit. Të flitet për miell në zgjedhjet e 2016, do të thotë ti drejtohesh atij q

Dibra në Prokurori, Vokshi: U ble vota; Xhaçka: Latë nam!
  • 2016-09-12

Dibra në Prokurori, Vokshi: U ble vota; Xhaçka: Latë nam!

Partia Demokratike i qëndron fort tezës se mazhoranca e bleu me paratë e drogës fitoren në Dibër, duke shfrytëzuar varfërinë e tejskajshme në atë zonë. Deputetja demokrate, Albana Vokshi, e cila ishte e angazhuar personalisht javën e fundit në fushatë, deklaroi në emisionin Tonight I