Rezultate te kerkimit per termin: +Shukriun

Total: 68
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.343Z

Pasi çoi Shukriun në burg, vajza e skandalit seksual vazhdon punë në Bashki

Anisa A., vajza që denoncoi skandalin Xhelili vazhdon të mbajë të njëjtin pozicion në bashkinë e Peshkopisë. Kryebashkiaku i komanduar i Dibrës, Ethem Fida tha për Gazetën Shqiptare se ajo paraqitet në punë si të gjithë punonjësit e tjerë. Ajo gëzon të drejtat e punës, ndërsa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.440Z

Berisha mban në jetë Shukriun, ja si i përgjigjet komentueses

Deputeti demokrat, Sali Berisha e nisi mëngjesin e sotëm duke publikuar një tjetër meme, ndërsa mban të gjallë çështjen e Shukri Xhelilit. Në pikturën e postuar nga Berisha shihet një zyrë pune e Rilindjes, ndërkohë që tavolina e punës është kthyer në krevat. Por një komentuese

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.451Z

Video: Tefta Xhelili ka një mesazh për vajzën që filmoi pamjet me Shukriun

Tefta Xhelili, bashkëshortja e Shukri Xhelilit flet për herë të parë pas publikimit të videos së bashkëshortit. Por, ajo thotë se do qëndrojë me burrin e saj deri në vdekje. Bashkëshortja i drejtohet për herë të parë edhe vajzës që realizoi videon dhe thotë se atë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.558Z

Shalsi Mos dilni nga rendi Paloka Sheshtim dot pasi kemi pare Shukriun

Transmetuar me 26052016 - 1116 Foto arkiv Tirane 26 maj 2016 NOAal- Seanca e sotme parlamentare ka nisur me nje propozim te deputetit socialist Eduard Shalsi i cili ka kerkuar qe gjate zhvillimit te saj te diskutohen ceshtje te rendit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.390Z

Policia e arreston Shukriun! Xhelili: Do shkoj në Kushtetuese

Gjykata ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për ish-kryebashkiakun e Dibrës, Shukri Xhelili, i cili u përfshi në një videoskandal të publikuar në emisionin "Të Paekspozuarit", ku kërkonte favore seksuale në këmbim të një kontrate pune. Masa e arrestit me burg për Shukri Xheli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.606Z

Akuza e rëndë: Ministri Bushati ka shpenzuar mijëra euro për prostituta braziliane

Ish-kryeministri Sali Berisha ka hedhur akuza të rënda mbi ministrin e Punëve të Jashtme Ditmir Bushati. Sipas Berishës, kryediplomati shqiptar ka harxhuar mijëra euro për epshet seksuale. Mediat nderkombetare denoncuan Ditzi Bushatin per amoralitet nderkombetar, shperdorimin e dhjetra mijra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.228Z

Balla: Nga brekët e Shukriut, PD donte të kalonte në pushtet

Dibra zhvendoset në Kuvend. Akuza dhe kundërakuza për fitoren e kandidatit socialist Muharrem Ramës si kryetar i bashkisë së Dibrës në zgjedhjet e 11 shtatorit. PD mbron tezën se vota u vodh dhe u ble me kanabis dhe presionin e qeverisë nga maxhoranca. PS mbron tezën se kandidati i tyre M

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama