Rezultate te kerkimit per termin: +Shukriun

Meta: total 73 / total_found 73 / time 0.010 / keyword[0] shukriun / docs[0] 73 / hits[0] 87 /
Kazani i mbetjeve te tri partive te vjetra parlamentare
  • 2016-10-08

Kazani i mbetjeve te tri partive te vjetra parlamentare

Transmetuar me 01102016 - 0046 Nga Ben Blushibr br Nuk eshte cudi qe te gjithe ata qe votuan per te nxjerre zgjedhjet jashte Partise Socialiste votuan per te futur mbetjet ne Shqiperi Pak a shume jane te njejtit njerez dhe kushdo q

Drejtësia, i mjeri Shukri dhe gjyqtari Shyqyri qefliu
  • 2016-10-01

Drejtësia, i mjeri Shukri dhe gjyqtari Shyqyri qefliu

Nga Anri Bala Do e kisha harruar Shukriun, ashtu sikurse harrohen mbas çdo tre ditëve, të gjitha çudit shqiptare. Por nuk më lanë lajmet e kronikës, duke ma rikujtuar të shkretin. I mjeri Shukri! Tani ndodhet pas hekurave të qelisë dhe me një akuzë të rëndë: Korrupsion, shpërdorim

Ben Blushi shkeputet zyrtarisht nga PS letra e hapur
  • 2016-09-30

Ben Blushi shkeputet zyrtarisht nga PS letra e hapur

Transmetuar me 30092016 - 0807 Deputeti Ben Blushi ka vendosur qe duke kundershtuar ligjin e mbetjeve te miratuar nga maxhoranca te zyrtarizoje edhe largimin e tij nga Partia Socialistebr br Fjalen e munguar kete te enjte ne Parlam

No Pic available
  • 2016-09-30

Ben Blushi i jep lamtumirën PS-së, letra për socialistët: Pse largohem nga kazani i Rilindjes

Nga Ben Blushi Nuk është çudi që të gjithë ata që votuan për të nxjerrë zgjedhjet jashtë Partisë Socialiste, votuan për të futur mbetjet në Shqipëri. Pak a shumë janë të njëjtit njerëz dhe kushdo që ka pritur që ata të sillen ndryshe ka menduar shumë mirë, për njerëz që

LETRA/ Ben Blushi zyrtarizon largimin nga PS: Po dal nga kazani i Rilindjes
  • 2016-09-30

LETRA/ Ben Blushi zyrtarizon largimin nga PS: Po dal nga kazani i Rilindjes

Deputeti Ben Blushi ka vendosur që, duke kundërshtuar ligjin e mbetjeve të miratuar nga maxhoranca, të zyrtarizojë ndoshta edhe largimin e tij nga Partia Socialiste. Fjalën e munguar këtë të enjte në Parlament, Blushi e përcjell perms një shkrimi për Panoramën, në të cilin analizo

No Pic available
  • 2016-09-30

Blushi largohet nga PS: Në Shqipëri duhen pastruar partitë që të pastrohen kazanët

Deputeti Ben Blushi ka vendosur që, duke kundërshtuar ligjin e mbetjeve të miratuar nga maxhoranca, të zyrtarizojë edhe largimin e tij nga Partia Socialiste. Në një letër publikuar sot nga gazeta “Panorama” Blushi analizon pasojat e ligjit të mbetjeve dhe pse largohet. Blushi e

Ben Blushi braktis PS: Dal nga kazani i Rilindjes
  • 2016-09-30

Ben Blushi braktis PS: Dal nga kazani i Rilindjes

Në një shkrim të publikuar në Facebook, deputeti Ben Blushi jep sinjale që po largohet nga Partia Socialiste. Prej kohësh Blushi ka shfaqur pakënaqësi nga Rilindja, duke pretenduar se PS ka qeverisur gjatë këtyre 3 vjetëve në mënyrën më të keqe. Gjithashtu deputeti i Elbasanit në sh