Rezultate te kerkimit per termin: +Shukriut

Meta: total 104 / total_found 104 / time 0.000 / keyword[0] shukriut / docs[0] 104 / hits[0] 140 /
LSI, ÇADRA DHE KRIZA E ZGJEDHJEVE
  • 2017-04-01

LSI, ÇADRA DHE KRIZA E ZGJEDHJEVE

Nga Skënder MINXHOZI Ndërkohë që dy ish ministra të brendshëm, njëri i PS e tjetri i LSI, debatonin ashpër në distancë mes tyre, në Parlamentin shqiptar kolegët e tyre mblidhnin plot 88 vota të enjten, për të kaluar një paketë ligjesh që kanë të bëjnë me reformën në drejtës

Selami e Bregu vënë në diskutim liderin e PD, Shehu: Basha i zgjedhuri ynë, nuk ia marrin dot partinë
  • 2016-09-28

Selami e Bregu vënë në diskutim liderin e PD, Shehu: Basha i zgjedhuri ynë, nuk ia marrin dot partinë

Tritan Shehu një prej ish-themeluesve të PD-së gjykon se opozitës nuk i mungon asgjë për tu rikthyer sërish te fitorja pas humbjeve të herëpashershme të viteve të fundit. Sipas tij prova e madhe për të djathtën është pikërisht pas disa muajsh kur zhvillohen zgjedhjet parlamentare

DEBATET E PLOTA/ Mos më bëj si trim mua, dil përjashta dhe ta tregoj unë (çfarë nuk u dëgjua në Kuvend)
  • 2016-09-16

DEBATET E PLOTA/ Mos më bëj si trim mua, dil përjashta dhe ta tregoj unë (çfarë nuk u dëgjua në Kuvend)

Seanca e djeshme parlamentare ka qenë një shfaqje e ulët e opozitës, e cila ka gjetur pretekste për të shkaktuar tension, çka disa herë solli ndërprerjen e seancës. Fjala e kryeministrit i cili kujtoi filmin hollivudian War Dogs-Qentë e Luftës, ndërtuar mbi historinë e Gërdecit, ka

No Pic available
  • 2016-09-15

Rreziku i fitores së Dibrës

Nga Mimoza Koçiu Lulzim Basha dështoi ta bënte Dibrën pikën e ndryshimit, të nisjes së revolucionit të demokratëve për parlamentaret e 2017-ës. U impenjua personalisht në Dibër, çka e bën përgjegjësinë e humbjes edhe më të dukshme. Përtej situatës së brendshme në PD në qend

No Pic available
  • 2016-09-15

Balla: Nga brekët e Shukriut, PD donte të kalonte në pushtet

Dibra zhvendoset në Kuvend. Akuza dhe kundërakuza për fitoren e kandidatit socialist Muharrem Ramës si kryetar i bashkisë së Dibrës në zgjedhjet e 11 shtatorit. PD mbron tezën se vota u vodh dhe u ble me kanabis dhe presionin e qeverisë nga maxhoranca. PS mbron tezën se kandidati i tyre M

No Pic available
  • 2016-09-15

Gjiknuri: PD kërkoi ndihmë nga njerëzit e Shukriut në Dibër

Ministri i Ekonomisë, Damian Gjiknuri sqaroi nga salla e Kuvendit se pse humbi Partia Demokratike zgjedhjet në Dibër. Koordinatori i Partisë Socialiste për qytetin verilindor, Gjiknuri akuzoi opozitën se bashkëpunoi madje edhe me njerëz të ish-kryebashkiakut Shukri Xhelili, i shkarkuar nga

Gjiknuri: PD kërkoi ndihmë për vota dhe nga njerëzit e Shukriut në Dibër, prandaj humbi
  • 2016-09-15

Gjiknuri: PD kërkoi ndihmë për vota dhe nga njerëzit e Shukriut në Dibër, prandaj humbi

Ministri i Energjetikës dhe Industrisë, Damian Gjiknuri sqaroi nga salla e Kuvendit se pse humbi Partia Demokratike zgjedhjet në Dibër. Koordinatori i Partisë Socialiste për qytetin verilindor, Gjiknuri akuzoi opozitën se bashkëpunoi madje edhe me njerëz të ish-kryebashkiakut Shukri Xhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama