Rezultate te kerkimit per termin: +Shullazi

Total: 1423
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.240Z

Emiliano Shullazi arrestohet sërish

Share Emiliano Shullazi, një emër i njohur për drejtësinë në Shqipëri, është arrestuar sërish. Kësaj here ai është arrestuar në Shkodër. Policia i ka gjetur atij dy pistoleta dhe i ka sekuestruar një mjet të blinduar. Shullazi ishte arrestuar edhe disa muaj më parë, por para pak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.093Z

Kush eshte Emiljano Shullazi

Emiljano Shullazi eshte nje emer i njohur per drejtesine dhe policine. Ai eshte ndaluar disa here nga policia per kercenime dhe armembajtje pa leje. Ndersa pak kohe me pare u lirua nga burgu pasi kreu denimin prej 7 vjetesh e 4 muaj burg per trafik droge. Emiljano Shullazi i cili eshte cilesuar si a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.305Z

Kush eshte Emiliano Shullazi

Transmetuar me 21042016 - 0734 Nuk eshte ai as fajtori as mekatari me i madh ne nje vend ku mekati ju takon te gjitheve nga pak dhe ku te gjithe kontribuojne qe ky vend te dominohet nga shullazet dhe te ngjashmit e tij shte mitizimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.945Z

Arrestohet Emiliano Shullazi

Policia e Tiranës i ka hedhur prangat një prej emrave më të lakuar Emiliano Shullazi, i cili nuk ka shumë që ka lënë burgun. Ai u arrestua për pengim të fushatës elektorale, pas një denoncimi të bërë nga deputet&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.181Z

Riarrestohet Emiljano Shullazi

Arrestohet ditën e zgjedhjeve Emiljano Shullazi bashkë me grupin e tij prej 11 personash të armatosur.Ngjarja ka ndodhur dje vetëm disa minuta para se të mbyllej procesi i votimi në komunën Farkë të Tiranës. Policia tha se një aksion i forcave të rendit u finalizua me arrestimin e 32-vje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.886Z

Dosja Shullazi ne Gjykate

Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet dhe ka dërguar dosjen në gjykate për Emiliano Shullazin, pak muaj pasi ai u arrestua pranë "21 dhjetorit" në Tiranë, së bashku me shokun e tij Gilmando Dani. Sipas kerkeses per gjykim, Shu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.308Z

Shullazi para gjykatës: Jam i papunë

Policia e Shtetit, nën masa të larta sigurie, fillimisht solli në ambientet e Gjykatës së Krimeve të Rënda Emiljano Shullazin dhe më pas dy bashkëpunëtorët e tij, Gilmando Dani dhe Blerim Shullazi. Gjyqtari Mulkurti, për arsye të sekretit hetimor, zhvilloi seancat gjyqësore ndaj tre

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama