Rezultate te kerkimit per termin: +Shumfishohen

Total: 14
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.029Z

Bode: Librazhdi po ndryshon

Sekretari i pergjithshem i Partise Demokratike dhe njekohesisht minister i Financave, Ridvan Bode eshte takuar me banore te komunave Orenj, Lunik dhe Strebleve ne rrethin e Librazhdit. Duke bere nje ekspoze te investimeve te kryera nga qeveria, zoti Bode tha se gjate mandatit te dyte qev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.131Z

Berisha Fushe Kruja Europa e re

Kryeministri Sali Berisha ka qenë në Fushë Krujë, ku pasi ka prezantuar kandidatin e PD për këtë bashki, ka shprehur bindjen për fitore më 8 maj. “Fitoren e Bilal Stafukës më 8 maj në Fushë Krujë dhe në ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.639Z

Majko-Ramës: Nuk ke parë asgjë akoma

Në një bashkëbisedim me banorët e njësisë 5 në Tiranë kryeministri Edi Rama vlerësoi investimet që janë bërë nga bashkia e Tiranës dhe siguroi se me fuqinë e votës investimet do të shumfishohen në vijim. Rama: Pandeli, unë them që njësia 5 me këto transformime të mëdha që ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.312Z

Opozita fton në manifestim për Republikën në Gjilan

Përfaqësuesit e tri subjekteve opozitare në Gjilan thonë se i kanë bërë të gjitha përgatitjet për manifestimin masiv të së shtunës. Ata thonë se qytetarët e Gjilanit dhe Anamoravës vazhdimisht i kanë kundërshtuar marrëveshjet e dëmshme për Republikën e Kosovës. "Kjo pjesë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.991Z

Berisha: Transformim n arsim

Me rastin e fillimit t vitit t ri akademik, kryeministri Sali Berisha i ka uruar studentt nga Universiteti Politeknik n Tiran. Berisha theksoi se qeveria sht e vendosur q sektori i arsimit t njoh nj transformim t thell n vitet e ardhshm, me qllim zhvillimin e vendit. "Projekti im pr arsimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.829Z

Debate në Këshillin Bashkiak për zgjerimin e Rrugës së Elbasanit

Procesi i zgjerimit të Rrugës së Elbasanit , ka sjellë debate të forta mes anëtarëve të këshillit bashkiak të Tiranës. Por gjatë fjalës së tij , duke iu përgjigjur këshilltarëve socialistë, kryebashkiaku Lulz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.409Z

Libia Al Kaeda Myslimanet lufte NATO-s

Numri dy i Al Kaedës, Ayman al Zawahiri, u ka bërë apel myslimanëve në Afrikën Veriore që të luftojnë kundër forcave të NATO-s në Libi. “Dua të tërheq vëmendjen e vëllezërve tanë mysliman&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama