Rezultate te kerkimit per termin: +Shume

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.089Z

Ahmetaj Kush fiton me shume paguan me shume

brbrMinistri i Zhvillimit Ekonomik Arben Ahmetaj e konsideron paketen fiskale si nje nxites kryesor per rritjen ekonomike Edhe pse rriten disa taksa ministri i eshte pergjigjur deputeteve te komisionit te ekonomise se taksat e reja vendosin drejtesi ai qe fiton me shume paguan me shume dhe ai qe fit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.503Z

Hudson punon shume

Nga Express me 08 dhjetor 2010 ne ora 1215 Kate Hudson punon shume qe te rri ne forme. Aktorja e filmit 147Bride Wars148 ka thene se ajo eshte shume e disiplinuar kur eshte puna per kujdesin ndaj trupit te saj por edhe ne shtimin e peshes. 147Nga natyra jam shume aktive dhe per kete punoi shu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.356Z

Mazzarri Kemi gabuar shume

Ne vigjilje te ndeshjes kunder Sampdorias trajneri i Interit Walter Mazzarri provon te shkunde skuadren pas 3 pikeve te marra ne 4 ndeshjet e funditbr br Kemi gabuar shume por gjate ketij sezoni skuadra ka zhvilluar shume ndeshje pozitive dhe kam besim se mund te perballemi me cdo skuader si te ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.404Z

Klinikat dentare, shume probleme

Shume nga klinikat dentare rezultojne jashte kontrollit te strukturave shtetrore. Pervec klinikave te specializuara, ka edhe te tjera qe nuk plotesojne kushtet. Vetem ne kryeqytet, ku supozohet qe kontrolli te jete me i forte, Urdheri i Mjekut ka konstatuar 20 klinika dentare te palicens

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.731Z

Shume ekrane pak fytyra

Lindja e cdo medie te re eshte nje feste per demokracine. Ne parim kjo do te thote qe shtohen mundesite per me shume zera ne debatin publik krijohen me shume hapesira per me shume persona qe te shprehin idete e tyre e ne kete menyre ti japin frymemarrje me te gjere shumices. Por ne parim ama. Seps

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.063Z

Huntelar premton shume gola

Klas Jan Huntelar ka premtuar shume gola ne diten e prezantimit si lojtar i Realit te Madridit. Hollandezi ka zbritur ne fushen e Bernabeut ku ka dhene nje demostrim te shkurter per tifozet, Presidenti Kalderon ka deklaruar se pritet shume prej ketij sulmuesi qe ai e ka quajtur te ri por shume te p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.302Z

Hoffenheim, sa shume endrra

Endrrat e drejtuesve te klubit jane te medha, pasi pervec synimit per te marre pjese ne Champions League, ata kerkojne forcimin e skuadres me nje emer shume te lakuar sic eshte ai i Alberto Aquilani-t. Skuadra debutuese e Bundesliges, Hoffenheim duket se eshte surpriz

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama