Rezultate te kerkimit per termin: +Shushku

Meta: total 10 / total_found 10 / time 0.000 / keyword[0] shushku / docs[0] 10 / hits[0] 10 /
Veliaj në njësinë 1: Investimet do të vijojnë në çdo lagje të Tiranës
  • 2018-10-28

Veliaj në njësinë 1: Investimet do të vijojnë në çdo lagje të Tiranës

Nga shkolla e rikonstruktuar 1 Maji, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zhvilloi një bashkëbisedim me banorët e Njësinë 1 për Buxhetin 2019 dhe bilancin e punëve të kryera në këto 3 vjet. Në dëgjesën me banorët e zonës, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, kërkoi mb

No Pic available
  • 2017-02-24

Shqipëria dhe Mali i Zi së shpejti me doganë moderne, financim i KE

Shqipëria dhe Mali i Zi do të kenë së shpejti një doganë të re, moderne dhe në përshtatje me kërkesat që ka sot tregu. Ajo po ndërtohet në kufirin ku ndan rruga e re për në Kelmend dhe është një projekt i Komisionit Europian, me vlerë financimi 1.4 milion euro. Aktualisht ka përf

No Pic available
  • 2015-09-09

Legalizimet në Tiranë, 760 familjet që përfitojnë

ALUIZNI publikon listën me 760 familjet që përfitojnë nga legalizimi i banesave në qarkun e Tiranës. Ata gati faturën për parcelën ndërtimore. Në bazë të ligjit nr.50, dt. 27.06.2014. Të gjithë qytetarët përfitojnë një zbritje në masën 20% të vlerës së parcelës ndërtimore,

Mamurrasit i mjafton 1 gol për të mbijetuar
  • 2012-05-07

Mamurrasit i mjafton 1 gol për të mbijetuar

Nga Mamurrasi, ALTIN PREÇI Lezhjanët nuk rrezikojnë, duke menduar më shumë për ndeshjes shtesë që do të zhvillojnë për të siguruar superligën Mamurrasi Besëlidhja 1-0 Shënues: Fuçia 55   Mamurrasi: Aga, Shima, Bega, Demaj, Gecaj, Selaci, Hysa (Hasani 70), Lleshaj (Cara 57), Dh

Lushnja lojtaret e sezonit 2010-2011
  • 2010-09-11

Lushnja lojtaret e sezonit 2010-2011

Festim Miraka Elton Hazizi Mikel Kaloshi Franc Bufasi Ilirjan Mertiri Rrapush Sulo Erald Elmazi Erjon Sula Besmir Celiku Judmir Ahmetaj Ledjan Ruco Gentjan Cela Alban Bizhyti Xhunejt Cutra Renato Sula Klevis Gjoni Griseld Dervishi Erxhan Muca Ymer Qoku Albi Celiku Mikele Ranxhi

 Sopjani e bën rrugë, tani e rrahin edhe tek moshat Degradon ndeshja Apolonia-Partizani. Prindërit futen në fushë. Loja ndërpritet në minutën e 63-të, pas golit të të kuqve
  • 2009-04-14

 Sopjani e bën rrugë, tani e rrahin edhe tek moshat Degradon ndeshja Apolonia-Partizani. Prindërit futen në fushë. Loja ndërpritet në minutën e 63-të, pas golit të të kuqve

JORGIS MEMO (Panorma Sport)- Rikthehen grushtet në kampionatin e të rinjve. Këtë herë viktimë, as më pak e as më shumë, është gjyqtari Mentor Sopjani, i cili bëhet përsëri protagonist. Pas dhunës barbare në Pukë, dje Sopjani është goditur në ndeshjen Apolonia-Partizani, e vlefshm

No Pic available
  • 2009-04-06

Zgjedhjet, KQZ-ja: Lista e plotë e komisionerëve që do të numërojnë votat

Cilët do të jenë përfaqësuesit e partive në 66 KZAZ-të e vendit. Numërimi i votave do të bëhet nga 528 komisionerë të katër partive politike Luis Tanushi Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar listën e plotë të anëtarëve të KZAZ-ve. Në zgjedhjet e ardhshme që do të zhvillo