Rezultate te kerkimit per termin: +Shyqyr

Total: 1101
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.920Z

Zëdhënësja e Ramës për ikjen e Çanit nga Shqipëria: Shyqyr!

Deklarata e Arian Çanit pak ditë më parë se do të largohet nga vendi për shkak se nuk e sheh Shqipërinë si një vend të sigurtë ku mund të rrisë fëmijët e tij, u pasua nga reagime të shumë personazheve të tjerë. Rreth kësaj çështje është shprehur së fundi dhe Armela Krasniqi,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.113Z

Vardisje apo diplomaci? Rama për FEZ: Shyqyr që është Merkel!

Shqipëria pret që BE-ja ta zgjidhë çështjen e refugjatëve dhe që ajo të mos i lihet në derë Turqisë dhe Evropës Juglindore. "Ballkani Perëndimor i ka treguar europianëve se shumë vende të BE-së kanë shfaqur një imazh të turpshëm në menaxhimin e krizës së emigrantëve", ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.160Z

Unë nuk kam motër, dhe shyqyr që nuk kam

HERVIN ÇULI Unë nuk kam motër, dhe shyqyr që nuk kam. Nëse do të kisha, jam i sigurt se duke folur lart e poshtë kundër qeverisë, kushedi sa herë do ma kishin zënë në gojë. Jo për gjë, por e shkreta do të mbante mbi shpatulla peshën e zullumeve të mia. Si një element i ri i folto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.258Z

Spiropali merr dhurata per martesen ne Shkoder Shyqyr qe ske shkuar ne Gjirokaster VIDEO

brbrFundjaven qe sapo lame pas Drejtoresha e Doganave Elisa Spiropali kurorezoi me dasme lidhjen e saj te dashurise me Salarjon Totajn E megjithate Spiropalit shpejt i eshte dashur te lere pas fustanin e bardhe emocionet e dasmes dhe te veshe kostumin e kryedoganieres se Shqiperisebrbr brbrSot para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.840Z

OPINION/Jo “të lumtë”, por “shyqyr që më së fundi u bë”

Nga Bashkim KoplikuKryeministri ynë po vetëmburret: mbarë e mbrapsht, pothuaj në të gjitha stacionet e tv e kudo tjetër. Vërtetë që kanë përfunduar disa gjëra të mira. Por ato nuk janë meritë e tij, bile, është ai fajtori kryesor që u përfunduan kaq vonë. Nuk ka vend për ta për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.604Z

Xhaferri: Shyqyr që PD burgosi Delijorgjin, se PS do trakishte kandidat për deputet

Deputeti demokrat, Ferdinand Xhaferri ka akuzuar kryesocialistin Edi Rama se fshihet pas karriges së bashkisë dhe nuk del të përballet me zgjedhjet e parlamentare 2009. Gjatë një debati televiziv, Xhaferri ka denigruar listën e PS, e cila sipas tij përfshin emra që për shumë arsye nuk duh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.769Z

“Shyqyr që i pamë edhe një herë gjallë”! (Video/Foto)

Familjarët e disa nga të arrestuarve gjatë konfliktit të armatosur në Kumanovë, i kanë vizituar sot ata në burgun e Shutkës në Shkup. Kjo ka qenë vizita e parë e familjarëve që nga arrestimi i tyre të shtunën e 9 majit.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama