Rezultate te kerkimit per termin: +Sic

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.766Z

"Politika te mendoje sic mendojne njerezit"

Kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama, ne nje takim me te rinjte ne qytetin e Lushnjes sqaroi lidhur me deklaraten e tij, ku e cilesonte veten jo si politikan, por si qytetar. Shefi i selise roze sqaroi nga Lushnja se ai, se pari, eshte nje qytetar ne sherbim te njerezve dhe nje qytetar mund te je

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.491Z

Ekspozita Shqiperia sic ishte

“Shqipëria sic ishte”. Kështu titullohet ekspozita me foto të rralla të shkrepura nga gjeologë dhe studiues italianë në fund të ‘800 dhe fillimi të ‘900. Fotografitë e prezantuara në Muzeun Kombëtar na njohin me q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.630Z

Rihanna sic nuk e keni pare8230 FOTO

e Marte 17 Shkurt 20152024 pm brbrFashionistja Rihanna eshte e njohur per marredheniet e saj te ngushta me stilistet e shquar te modes por me setin e fundit fotografik ka surprizuar jo vetem fansatbrbrp classwp-caption-textRihanna sic nuk e keni pare kurreSSSAbrASSRevista 8220An

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.810Z

Po kalbet sic e meriton

Historia se si Sali Berisha nuk shkeputet dot nga nje krim per te cilen viktimat jane te qarte per fajtorin eshte nje debat i madh. Historine e tragjedise se Gerdecit qe e prodhoi lidhja direkte e djalit te tij me biznesmenet arrogante qe vune fitimet para sigurise se punetoreve te tyre te varfer ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.758Z

Kanavaro e gjen Juven sic e la

Kanavaro foli per here te pare pas bashkimit me Juventusin, se tek bardhezinjte gjeti ambientin e duhur. "Kam gjetur shpirtin dhe kulturen qe lashe ne kete klub", - theksoi Kanavaro. Tani mbetet qe ai te fitoje trofe dhe thote, se eshte rikthyer me kete synim ne radhet e Juves. "Ne vitin 2006 e lame

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.740Z

Deshira e Rosit per festa Dua te kthehet Sic

“Unë si dhuratë do të doja të kthehej Sic”. Ndër shumë mesazhesh urimi dhe dëshirash të shprehura për Krishtlindje nga sportistët e ndryshëm në rrjetet e famshme sociale “Facebook” apo “Tuitter” spikat fr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.892Z

Venus Williams pozon sic e ka bere nena

1 brbr brbrPese here kampione e Wimbeldonit tenistja Venus Williams ka pozuar per revisten ESPN ashtu si

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama