Rezultate te kerkimit per termin: +Sidomos

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.866Z

Mjekët: Shmangni ambientet e mbipopulluara, sidomos për fëmijët

Gripi I ftohti që ka përfshirë vendin tonë ka rikthyer virozat, por edhe sëmundjet e shumta sezonale. Mjekët këshillojnë që të shmanget frekuentimi i vendeve të mbipopulluara, sidomos për fëmijët, si një nga kategoritë më të rrezikuara. Gjithashtu theksojnë se është mjaft e rën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.201Z

Roma, Totti, më vjen shume keq sidomos për tifozët

TIRANE - "Keq, mund te ishte nje feste, me vjen keq sidomos per tifozet tane". Keshtu eshte shprehur Francesco Totti për humbjen e Romes ne ndeshjen e Superkupes se Italise ndaj Interit. "Më vjen keq sidomos për tifozet, qe si gjithnje, bene nje rruge te gjate per t'i qendruar pran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.993Z

FOTOT/ Jeta është plazh, sidomos kur ke një trup të tillë

Ylli britanik, Lucy Mecklenburgh, tregoi trupin e saj seksi, pas dietës së suksesshme. Aktorja u fotografua në Dubai, ndërkohë që 22 vjeçarja thotë se ka bërë edhe shumë palestër.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.943Z

FOTOT/ Mos u kruaj me lopën, sidomos kur është e tërbuar

Policia në Kinë u detyrua që të qëllonte mbi një lopë të tërbuar, e cila ia kishte dalë të arratisej nga një kamion. Por një fermer shpëtoi për një qime, kur tentoi që të matej me lopën 700 kilogramëshe vetëm me një shkop. Lopa ngordhi pas plumbave të policisë, ndërkohë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.154Z

Jeta nuk është e ndershme, sidomos kur je sardele (FOTO)

Share Jeta mund të jetë veçanërisht mizore në rast se je sardele. Ti je mëngjesi, dreka e darka për gjithë grabitqarët e oqeaneve. Megjithatë nuk ndodh shpesh që të shohësh tre grabitqarë gjigandë, në të njëjtin vend dhe në të njëjtën kohë duke u ushqye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.509Z

Hoxhson: Me Italinë do të jetë betejë, sidomos në mesfushë

Gazeta ShqipHoxhson dhe Zherrard ne stervitjen e Anglise Mister Roi, italian? Jo, sigurisht. Çfarë do të thotë të luash alla italian? Nëse ma shpjegoni ju lutem, shprehet trajneri Roi Hoxhson gjatë konferencës për shtyp para ndeshjes Angli-Itali. Por ky është vetëm një qëndrim, asgjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.016Z

Shira dhe mjegull në Tiranë, Veliaj: Evitoni lëvizjet, sidomos në zonat rurale

Kreu i Bashkisë, Erion Veliaj, apelon kryeqytetasit të të evitojnë lëvizjet, sidomos në zonat rurale, si pasojë e shirave dhe mjegullës së dendur që ka përfshirë sot zonën e Tiranës. Përmes një postimi në fb, Veliaj bën me dije se 24 administratorët do të jenë në gadishmëri ma

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama