Rezultate te kerkimit per termin: +Sidoqofte +Rugova

Total: 4
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.362Z

AAK dhe Lista Rugova ne koalicion

Nenkryetari i pare i AAK-se Blerim Shala dhe kryesuesi i Listes Ibrahim Rugova Uke Rugova thane se marreveshja paraqet nje vazhdimesi te partneritetit Kryesuesi i Listes Ibrahim Rugova Uke Rugova dhe nenkryetari i pare i Aleances per Ardhmerine e Kosoves Blerim Shala nenshkruan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.981Z

Mustafa Ukes i bera oferte serioze

Nga Express me 21 nentor 2010 ne ora 1401 Derisa djali i presidentit te ndjere Ibrahim Rugova Uke Rugova vazhdon te konsideroj se ka qene jo serioze oferta e kryetarit aktual te LDK-se Isa Mustafa ky i fundit riperseriti se oferta e tij per Uken ka qene serioze. Uke Rugova vazhdon te konsideroj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.108Z

Nuk ka marreveshje ne LDK

Perderisa Kryesia e Lidhjes Demokratike te Kosoves ka percaktuar te premten agjenden e punes se Kuvendit Zgjedhor qe do te mbahet te dielen Lista Ibrahim Rugova e dale po nga LDK-ja ka aplikuar per regjistrim ne Komisionin Qendror te Zgjedhjeve per pjesemarrje ne zgjedhjet e 12 d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.369Z

Kosove merkato politike para zgjedhjeve

Sa here qe ne Kosove pritet te mbahen zgjedhjet partite politike jane ato qe bejne levizjet me te medha. Aderimet e politikaneve ikjet nga njera ne tjetren parti eshte dicka qe ndodh ne Kosove qe prej pasluftes. Dite me pare Aleanca Kosova e Re qe drejtohet nga Behxhet Pacolli arriti qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.315Z

Kur politikanet zhvishen me bikini (Foto)

Politikanet me bikini? Nuk na ndodh t’i shohim përditë, por kjo nuk do të thotë që ato nuk ekzistojnë. Edhe pse stinën e nxehtë e kemi lënë pas, për të gjithë kureshtarët, po sjellim një bilanc të politikaneve q&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.023Z

Skandali i vjedhjes masive te votes

/ / NgaSHKELZEN MALIQI Vjedhja e votes se qyteta reve te Kosoves qe ishte regjistruar ne permasat me... te vogla qe nga viti 2007 dhe pati shenuar rritje edhe ne zgjedhjet e vitit 2009 ne zgjedhjet e 12 dhjetorit eshte evidentuar si nje dukuri e pamohueshme dhe e dokume

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.291Z

Shteti i 51-te

Kendej pari, NATO-ja e merr dimensionin e lirise se vertete, sepse ishte kjo aleance qe shporri Serbine tej kufijve te Kosoves pas bombardimeve 78-diteshe dhe eshte NATO qe participon aktualisht ne ruajtjen e nje ambienti te sigurt. Kosova se kendejmi duhet te rimendoje veten ne raport me Bashkesine

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama