Rezultate te kerkimit per termin: +Sidoqofte

Total: 1737
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.883Z

Sidoqofte opera behet

Bisede me drejtorin e Teatrit te Operes ne prag te sezonit te ri kalendari audicionet artistet e huaj dhe buxheti qe nuk del kurre Ne prag te sezonit te ri operistik drejtori i Teatrit te Operes dhe Baletit Zhani Ciko flet per situaten problemet qe jane evidentuar ne menyre te perhershme ne inst

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.721Z

REAGIMI/ Saimir Tahiri refuzon dorëheqjen? Pret shkarkimin nga Rama

Saimir Tahiri ka reaguar më në fund, në lidhje me lajmin e dorëheqjes së tij si Ministër i Brendshëm. Tahiri thotë se deri tani, nuk ka dhënë dorëheqje, por dhe nuk i është kërkuar nga Kryeministri. Megjithatë, ai e le të kuptohet se kjo gjë do të ndodhë, pasi shprehet se PS d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.192Z

Klitcko ruan titujt, mund Toni Tomson

Vladimir Klitcko ka ruajtur titujt boterore ne peshat e renda ne verisonet IBF dhe WBO, duke mundur ne ndeshjen e fundit sfidantin Toni Tomson. Boksieri ukrainas ka mundur me nje KO ne raundin e 11-te amerikanin, duke regjistruar edhe fitoren e tij te 51-te ne karrieren si boksier profesionist, ku k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.455Z

Pasi te lexoni kete do hiqni dore nga konsumi i ujit gjate ngrenies

Transmetuar me 07042016 - 1552 Shumica e njerezve preferojne qe te kene nje gote uje gjate kohes qe hane buke Sidoqofte studime te fundit kane bere te ditur se kjo shprehi mund tju beje me shume dem sesa mirebr br Ekspertet thone s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.226Z

Konsumi i vitamines D gjate shtatzenesise mbron femijet nga alergjite

Transmetuar me 13022016 - 0805 Ekspertet e Icahn Schoole of Medicine ne Shtete te Bashkuara kane zbuluar se grate qe hane ushqime te pasura me vitaminen D gjate shtatzenesise ndihmojne femijet te mbrohen nga alergjitebr br Vitamina

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.099Z

Ironia e Kadarese me Byrone Politike te 86 Edhe nje tufe dhish do te ishin me te ndjeshme

e Premte 14 Nentor 20140910 am p classwp-caption-text Ismail Kadare ne Kafe Rostand ne Paris Majtas kopertina e libritbrbrAnalize nje procesverbali nga nje mbledhje e vitit 1986brbrKadare Pse e humbem shansin gjerman autopsi Byrose PolitikebrbrEdhe nje tufe dhish do te kishin nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.675Z

Altini, si kalon nje i huaj ne Gjermani

Hanoveri ka pasur probleme ne te kaluaren me mentalitetin ndaj te huajve, por Altin Lala thote se kohet kane ndryshuar. Sidoqofte, ai paralajmerim se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama