Rezultate te kerkimit per termin: +Siguria

Total: 9975
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.060Z

Siguria miraton armet

Siguria miraton armet E marte 05 Mars 2013 1710 Siguria miraton armetPas disa javesh diskutimi e debate te gjata shumica parlamentare miratoi ne komisionin e Sigurise draftin per Armet Socialistet jo vetem ishin kunder dhenies se mundesise per nje kategori zyrtaresh te pajisen me arme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.851Z

Siguria e depozitave bankare

Siguria e depozitave bankare E merkure 10 Prill 2013 1325 Siguria e depozitave bankareEdhe per vitin 2012-te perqindja me e madhe e parave ne tregun bankar eshte zoteruar nga 5 e individeve Nje raport zyrtar i Agjencise se Sigurimit te Depozitave ne Komisionin e ekonomise deshmon se shumat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.190Z

Siguria e rrugeve ne Tirane shqetesuese

Siguria e rrugeve ne Shqiperi vazhdon te mbetet ende problematike. Nderkombetaret citojne se siguria ne rruge per qytetaret shqiptare eshte tragjike, ndersa qytetaret, thone se ne rruget e quajtura kombetare ka mangesi te medha, duke sjelle rrezik ne cdo moment, apo duke e sterzgjatur udhetimin. Kam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.100Z

Siguria e femijeve ne internet

Siguria e femijeve ne internet E marte 05 Shkurt 2013 1527 p styletext-align justify Siguria e femijeve ne internet Ne Shqiperi 13 milione persona jane perdorues te rregullt te internetit Nga keta 78 jane nen moshen 24 vjec ndersa 6 jane grupmoshen 13-15 vjec Megjithate asnje nuk ka shifra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.906Z

Siguria kibernetike në rrezik dhe në Kosovë

Me avancimin e teknologjisë informative, siguria kibernetike, rrezikohet nga forma të ndryshme, nga grupet kriminale e radikale të hakerëve në tërë botën, e po ashtu dhe në Kosovë. Mirëpo, siguria kibernetike kërkon vëmendje më të theksuar dhe aktive nga nivelet e larta të shtetit. K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.782Z

Siguria kombëtare dhe pasiguria politike

Nga Mero Baze   Rezultati i parë mbresëlënës i mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombëtare, është fakti që politika shqiptare u ripozicionua politikisht në raport me temën e rendit të ditës së Këshillit. Pas betejës publike të SHBA me kryeprokurorin Adriatik Llalla, pal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.530Z

KE: Siguria e rrugëve në Shqipëri, tragjike

KE pohon se Shqipëria ka ligje të mira për transportin por thotë se ajo nuk ka ditur t’i zbatojë deri më sot. Drejtori per Transportin dhe Energjinë Jonatan Shile: Siguria e rrugëve në Shqipëri, shqetësuese. TIRANE- Komisioni Europian pohon se siguria e rrugëve në Shqipëri ësh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama