Rezultate te kerkimit per termin: +Sigurin +Publike

Total: 1001
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.849Z

Tahiri: Të garantojmë sigurinë publike për qytetarët

TIRANE-“Të ndërtojmë frontin e përbashkët për të garantuar sigurinë publike për qytetarët ”, këtë ka kërkuar , Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri nga prefektët, nga drejtuesit e pushtetit vendor si edhe nga 12 dr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.848Z

Tahiri me prefektët: Të punohetmë shumë për sigurinë publike

TIRANE- Për menaxhimin e territorit, ndërtimet pa leje, si dhe aksidentet rrugore ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka mbledhur në takim drejtuesit e pushtetit lokal dhe 12 drejtorët e Policisë.I pranishëm në takim ka qenë dhë kreu i bashkisë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.724Z

Sefgjini Sherbimi i Proves ka garantuar sigurine publike

I ftuar në Abc news Drejtori i Përgjithshëm i Shërbimit të Provës Arben Sefgjini ka deklaruar se personat që mbikqyren nga ky institucion janë persona me rrezikshmëri të ulët. Sefgjini deklaroi se deri tani janë mbikqyrur 4511 të d&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.561Z

Festat e fundvitit, Policia masa për sigurinë publike

TIRANE- Policia e Shtetit, në kuadër të festave të fundvitit, ka hartuar planin e masave “Për garantimin e rritjen e sigurisë publike”, përmes të cilit janë përcaktuar detyra konkrete për strukturat qendrore dhe vendore të polic

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.144Z

Matoshi: Arsyetimet për rrugën me emrin e Millosheviqit cënojnë sigurinë nacionale

Vendimi për të emëruar një rrugë në qytetin e Ranillugut me emrin e “Sllobodan Millosheviqit” e ka irrituar jashtë mase edhe analistin dhe njohësin e çështjeve politike, Halil Matoshin. Matoshi ka thënë se për kët&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.154Z

Viti i ri shkollor, policia: Do garantojmë rendin dhe sigurinë

TIRANË- Strukturat e Drejtorisë së Policisë të Qarkut Tiranë në bashkëpunim me Drejtoritë Arsimore Rajonale dhe Zyrat Arsimore në Qarkun e Tiranës , me rastin e fillimit të Vitit të Ri shkollor 2013-2014, kanë planifikuar dhe marr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.950Z

Durrës, policia bashkiake aksion për lirimin e plazheve publike

DURRES – Policia Bashkiake në Durrës ka ndërmarrë paraditen e sotme një aksion për lirimin e plazheve publike në të gjithë zonën bregdetare. Në kuadër të këtij aksioni, policia bashkiake ka sekuestruar të gjitha ç

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama