Rezultate te kerkimit per termin: +Sigurin

Total: 6614
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.862Z

Berisha: Koncept t ri pr sigurin

Kryeministri Sali Berisha ka mbledhur sot Komisionin Ndrministror t Siguris ku ka pohuar pr t parn her n mnyr kaq t drejtprdrejt se qeveria ka dshtuar me Grdecin, por se q nga dita e sotme do t ket nj koncept t ri pr sigurin. Berisha theksoi gjithashtu se sht e papranueshme q nga disa aktor potencia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.467Z

Turqia: Siria rrezikon sigurinë rajonale, nuk do rrimë duarkryq

ANKARA- Ministri turk i Punëve të Jashtme, Ahmet Davutoglu deklaroi se Turqia nuk dëshiron të përzihet në punët e brendshme të Sirisë, por shtoi se nuk mund të rrijë duarkryq sa kohë siguria e rajonit është e ekspozuar ndaj rrezik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.786Z

SHBA-ja rrit sigurinë e bazave ushtarake

SHBA-ja rriti sot nivelin e sigurisë të bazave të saj ushtarake si masë parandaluese, përballë një kërcënimi të mundshëm xhihadist, theksoi një zyrtar i Pentagonit. “Niveli i alarmit u rrit në B, që shkon nga Normalja në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.442Z

Anonymous can sigurinë e NATO-s

LONDER – Një grup Hacker ka bërë të ditur të enjten se ka arritur të caj barrierat informatike të NATO-s dhe ka pasur akses në shumë dokumenta të rezervuara. Grupi Anonymous ka thënë se do ishte prej të papërgjegjshmish publ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.849Z

Tahiri: Të garantojmë sigurinë publike për qytetarët

TIRANE-“Të ndërtojmë frontin e përbashkët për të garantuar sigurinë publike për qytetarët ”, këtë ka kërkuar , Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri nga prefektët, nga drejtuesit e pushtetit vendor si edhe nga 12 dr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.432Z

“Anonymous” can sigurinë e NATO-s

LONDER – Një grup "Hacker" ka bërë të ditur të enjten se ka arritur të caj barrierat informatike të NATO-s dhe ka pasur akses në shumë dokumenta të rezervuara. Grupi "Anonymous" ka thënë se do ishte prej të papërgjegjshmish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.273Z

Bulqizë, Dritan Ylli vizitë në minierë:Do rritim standardet për sigurinë

BULQIZE- Kreu i Inspektoratit të Punës Dritan Ylli ka zhvilluar paraditen e sotme një vizitë në minierën e Bulqizës. Ylli është takuar me minatorët për të diskutuar lidhur me kushtet e punës, ndërsa theksoi se qeveria shqiptare sy

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama