Rezultate te kerkimit per termin: +Sigurine

Total: 4959
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.598Z

NATO, e gatshme ta ruaje sigurine

Forcat e NATO-s jane te gatshme qe ta ruajne sigurine e Kosoves, deklaroi sot ne Bratisllave nje perfaqesues i larte i Aleances. "Situata ne Kosove eshte stabile, por ekziston njefare tensioni i mbuluar. Mund t'ju garantoje se gjate javeve dhe muajve qe vine KFORI eshte i gatshem ta ruaje sigurine n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.513Z

Tahiri prezanton projektligjin per sigurine publike

0 brbr SSSAbrASS brbrMinistri i Brendshem Saimir Tahiri ka prezantuar projektligjin e ri per sigurine publike Sipas tij garantimi i sigurise nuk mund te kryhet nga vetem nga policia por duhet shperndarje e pergjegjesive tek biznesi institucionet e tjera dhe vete qytetaretbrbr brbrMenjehere pas prez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.834Z

Koreja e Jugut rrit sigurine

Koreja e Jugut rrit sigurine E merkure 10 Prill 2013 1154 p styletext-align justifyp Koreja e Jugut rrit sigurineKoreja e Jugut ka rritur sigurine ne vend duke e cuar ne nivelin e dyte si pasoje e kercenimeve te vazhdueshme te fqinjit verior Kjo mase sigurie vendoset ne kohen kur ndaj nje ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.196Z

Bosh:Kriza kercenon sigurine

Kriza ekonomike mund te shoqerohet me rreziqe te tjera qe kane te bejne me sigurine publike. Ky eshte alarmi i OSBE-se. Ne forumin e 17-te , per ekonomine dhe mjedisin, i kesaj organizate kreu i prezences se OSBE-se ne Tirane, Robert Bosch eshte shprehur se, kriza financiare me te cilen po perbal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.802Z

Tahiri apel homologut serb per sigurine e shqiptareve

brbrPas situates se pazakonte te krijuar ne stadiumin e Beogradit ku po zhvillohej ndeshja mes Shqiperise dhe Serbise Ministri i Brendshem Sajmir Tahiri ka kerkuar nga homologet serbe ne Beograd sigurine e jetes dhe shendetit te lojtareve dhe stafit teknik te kombetares tone Ne nje mesazh percjelle

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.099Z

NATO konference ne Tirane per sigurine

brbrA eshte e sigurt Europa sot Ne nje kohe kur rreziku nga terrorizmi eshte i madh dhe shtete te medha si Rusia provokojne jo pak ajo qe mbetet eshte te merren masa per te siguruar nje klime me te qete Siguria ne Europe ishte edhe kryefjala e konferences nderkombetare te Keshillit Atlantik ne Shqip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.337Z

Ruli: Akreditimi, pozitiv per sigurine ushqimore

Nje prej instituteve me te rendesishme per sigurine e konsumatoreve dhe kafsheve ka arritur qe brenda nje kohe te shkurter te marre akreditime te rendesishme nderkombetare, duke u plotesuar standardet e Bashkimit Evropian. Keshtu, me investime te buxhetit te shtetit dhe donatoreve, Instituti i Sigur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama