Rezultate te kerkimit per termin: +Sigurisht +Ardit +Gjebrea

Meta: total 102 / total_found 102 / time 0.001 / keyword[0] sigurisht / docs[0] 51692 / hits[0] 73031 / keyword[1] ardit / docs[1] 3017 / hits[1] 4509 / keyword[2] gjebrea / docs[2] 947 / hits[2] 1764 /
VIDEO: Leo i vogël i paralizuar, Rama i veshur si Babagjysh i bën surprizë
  • 2018-01-05

VIDEO: Leo i vogël i paralizuar, Rama i veshur si Babagjysh i bën surprizë

Në emisionin e Ardit Gjebreas, Ka një mesazh për Ty në Tv Klan, historia e Leos së vogël të paralizuar ka prekur kryeministrin Edi Rama, i cili e ka ndjekur live gjithë rrëfimin e nenës së tij. Teksa ka hyrë në studio me karrocë me rrota, Leo ka thënë se ëndrra e tij me e madhe ësh

Historia/ Si na e shkatërroi familjen dhuna dhe droga e vëllait
  • 2017-03-06

Historia/ Si na e shkatërroi familjen dhuna dhe droga e vëllait

Dorina ka kaluar një fëmijëri shumë të trishtë për shkak të problemit të vëllait të saj me drogën. Ajo vjen nga qyteti i Lushnjes dhe vazhdon shkollën e lartë në degën e Italishtes në Tiranë. Ajo tregon në studion e E Diela Shqiptare në rubrikën Ka një mesazh për ty historin

No Pic available
  • 2017-02-17

Bashkëshortja e Gjin Gjonit për raportin me Berishën, vilën e anuluar, konfliktin me gjermanin e Merkel dhe orën Rolex

Mira Kazhani: Ka një pike të nxehtë që ka të bëjë me momentin e parë kur Gjin Gjoni është sulmuar nga kryeministri Rama, nuk do duhej të thoja sulmuar, u lakua si emër, në programin 300-ditësh të qeverisë. Kjo sepse pati zëra se nëpër disa kancelari diplomatike qarkulloi një info

Bashkëshortja e Gjin Gjonit flet për raportin me Berishën, vilën e anuluar, konfliktin me gjermanin e Merkel dhe orën Rolex
  • 2017-02-17

Bashkëshortja e Gjin Gjonit flet për raportin me Berishën, vilën e anuluar, konfliktin me gjermanin e Merkel dhe orën Rolex

Mira Kazhani: Ka një pike të nxehtë që ka të bëjë me momentin e parë kur Gjin Gjoni është sulmuar nga kryeministri Rama, nuk do duhej të thoja sulmuar, u lakua si emër, në programin 300-ditësh të qeverisë. Kjo sepse pati zëra se nëpër disa kancelari diplomatike qarkulloi një

RREFIMI/ Ardit Gjebrea: Ja arsyeja pse nuk këndoj më, momenti më i vështirë në jetën time dhe si u keqkuptua intervista ime me Marjan Rrokun
  • 2017-01-18

RREFIMI/ Ardit Gjebrea: Ja arsyeja pse nuk këndoj më, momenti më i vështirë në jetën time dhe si u keqkuptua intervista ime me Marjan Rrokun

Moderatori dhe kantautori i njohur, Ardit Gjebrea ishte sot i ftuar në Forumet UET, ku foli për karrierën e tij dhe tregun e muzikës sot Nga një studio televizive në një auditor me studentë. Ardit Gjebrea ishte sot i ftuar në Forumet UET, jo në rolin e moderatorit që bën prej aq vite

No Pic available
  • 2016-12-31

VITI I RI/ farë do të shikoni në ekranet kryesore gjatë ditëve të festave

Këtë vit do të jetë më e vështirë të vendosim se në cilin ekran duhet të stacionohemi. Stafet e katër televizoneve kryesore shqiptare, janë përkushtuar maksimalisht për të vjedhur sa më shumë teleshikues e konkurrenca është e fortë. Vizion Plus, Klan, TVSH e Top Channel si kulmin

Flet Ledina Çelo: Në Festival pa prova, pse e vesha fustanin
  • 2016-12-30

Flet Ledina Çelo: Në Festival pa prova, pse e vesha fustanin

Nga Fatmira Nikolla Kam ardhur 10 ditë para Festivalit në Tiranë, e kam ndenjur 5 ditë kot në hotel, duke mos pasur në dorë asnjë material. Nuk shkuan gjërat ashtu siç mendova. Nuk kalova një provë të vetme të lidhur nga fillimi deri në fund. Skenarin, dy netët e fundit e kam marrë