Rezultate te kerkimit per termin: +Sigurisht

Meta: total 1000 / total_found 49973 / time 0.022 / keyword[0] sigurisht / docs[0] 49973 / hits[0] 70760 /
No Pic available
  • 2017-06-26

Dorëzohet Manjani: PS ka marrë 70 mandate, tani është shumë vonë

Ndryshe nga Ilir Meta dhe Luan Rama, ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani, ka deklaruar se PS është fituese e këtyre zgjedhjeve, duke thënë se ajo ka marrë 70 mandate. Unë jam i bindur në një gjë; konsumin e vet, Partia Socialiste, konsum normal i logjikshëm pas 4 vitesh ndërhyrje ek

Bebe Rexha i shpall luftë Rihanës: Ajo nuk di të këndojë
  • 2017-06-26

Bebe Rexha i shpall luftë Rihanës: Ajo nuk di të këndojë

Një deklaratë shumë e fortë. Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha sapo i ka shpallur luftë këngëtares Rihanna. Shkak i kësaj lufte të ftohte është sërish kënga Monster. Duket se ky projekt i sjellë në bashkëpunim mes Rihanës dhe Eminem, ishte projektuar fillimisht për Beben e cila ë

No Pic available
  • 2017-06-25

Kur Kaceli pikëtakohej me Delacroix

Luan Rama Ky pikëtakim nuk është real në sensin e pikëtakimit midis dy njerëzve, pasi Kaceli dhe Delacroix kanë jetuar më shumë se një shekull larg një tjetrit, por ky pikëtakim duket imagjinar, apo përmes imagjinatës, krijimit, atmosferës pikturale, ngjyrës, linjës, me një fjalë

No Pic available
  • 2017-06-25

Një qytet në Mars brenda vitit 2050

Nga Norvegjia, astrofizikanti i famshëm britanik, Stephen Hawking ripërsëriti thirrjen e tij se njeriu duhet të përgatisë valixhet për tu larguar nga ky planet nëse nuk dëshiron zhdukjen. Hawking shprehet shumë pesimist. Ai thotë se rreziqet janë të shumta, që nga goditja nga një aste

No Pic available
  • 2017-06-25

Patozi pas votimit: Secili do të korrë atë që ka mbjellë vetë

Sot është dita e sovranit dhe politikanët duhet të heshtin. Kështu është shprehur Astrit Patozi pas votimit në qendrën Nr.1964 tek shkolla “Lidhja e Prizrenit” në Tiranë. Për Patozin retorika e deritanishme e politikës nuk ka vlerë, pasi çfarë kanë mbjellur do të korrin

No Pic available
  • 2017-06-25

Manjani: Biznesi i kanabisit financoi ruajtjen e rezultatit të PS-së të 2013

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani tha në studion e Ora News, teksa komenton Exit Poll-t e Ora News dhe IPR Marketikg, shprehet se Partia Socialiste pas 4 vitesh, paratë e kanabisit kanë financuar për të ruajtur votat e saj me ato të 2013-s. Manjani: Unë jam i bindur në një gjë; kon

No Pic available
  • 2017-06-25

Notto: PS mund të marrë mbi 71 mandate deputetësh

Presidenti i IPR Markenting, Antonio Notto ka deklaruar live në studion e Ora News se Partia Socialiste mund të marrë më shumë 71 mandate. Ai tha se kjo nuk është e bazuar në statistikë, por se vlerësimi do të konfirmohet orët e ardhshme. Notto: Kemi bërë një vlerësim për mandatet e