Rezultate te kerkimit per termin: +Sigurisht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.919Z

Sigurisht...

Në klasë mësuesja iu thotë nxënësve që të formulojnë secili nga një fjali duke përdorur brenda saj fjalën “sigurisht”. I pari ngrihet dhe flet Miri: -Babi im mban një veturë të tipit Mercedes Benz, kurse mami një BMW. Sigurisht, kjo do të thotë se ata të dy kanë shumë para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.647Z

Administrata? Sigurisht duhet pastruar!!

Nga Anila Çobani   Këto ditë të fundit të gushtit, jo vetëm në tituj gazetash, por dhe në biseda të bëra në kafenetë e mëngjesit apo pasdites, tema më e diskutuar është ajo se çdo të ndodhë me administratën shtetërore në shtator. Për hir të së vërtetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.718Z

Sigurisht edhe Shkodran Mustafi

Gjermania e ka shpallur listën e futbollistëve të ftuar për dy ndeshjet e radhës, ndaj Gjibraltarit dhe Spanjës. Joachim Low sigurisht që i ka bërë vend në mesin e të ftuarve edhe shqiptarit, Shkodran Mustafi. Pas formës impresive me Valen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.680Z

Sigurisht që Baloteli sheh shumë mirë (FOTO)

Mario Baloteli u operua pak ditë nga miopia dhe tashmë sheh shumë mirë. Dhe, duke parë të dashurën e tij të re, Desires Buseto, mund të thuhet se Baloteli merr notën 10 në shikim. Biondia 18-vjeçare i ka qendruar pranë sulmuesit të Mançester Sitit gjatë ditëve që ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.438Z

Ibra? Sigurisht kushton më shumë se Kakà

Milano - Ibrahimoviç nga Interi largohet vetëm me çmimin e duhur. Kjo ishte edhe fraza e administratorit të deleguar të klubit zikaltër, Ernesto Paolilo, i cili konfirmon politikën e Interit për sulmuesin suedez: të kënaqur nëse qëndron, të pasur në se largohet. Sepse sipas Paolil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.453Z

Guardiola Mesi eshte sigurisht me i miri

Topi i Arte I intervistuar nga e perditshmja spanjolle Marca Pep Guardiola ka folur per lojtaret e tij kandidate per Topin e Arte dhe per nominimin si trajneri me i mire. Ja cfare zbulon gazeta Mesi eshte sigurisht me i miri por edhe Ksavi e Iniesta e meritojne cmimin me shume per karrieren e tyre.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.517Z

FOTO/ Modelja 83 vjeçare: Sigurisht që bëj ende seks

Carmen Dell’Orefice është modelja më e vjetër në botë, e cila ka pasur një karrierë aktive qysh kur u shfaq ne kopertinën e Vouge kur ishte 15vjeçe. Ajo është zgjedhur personazh i revistës New You ku ka folur edhe për dietën dhe jetën e saj private e dashurinë. Carmen ka po

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama