Rezultate te kerkimit per termin: +Sigurohuni

Meta: total 400 / total_found 400 / time 0.000 / keyword[0] sigurohuni / docs[0] 400 / hits[0] 483 /
Pushimi i drekës: vëmendja për të qëndruar të lehtë
  • 2019-04-09

Pushimi i drekës: vëmendja për të qëndruar të lehtë

Edhe nëse hamë jashtë shtëpisë është e mundur të mbajmë një dietë të lehtë dhe t’i kushtojmë vëmendje formës së mirë. Pranvera ka ardhur dhe nevoja për të shkatërruar disa kile për verën bëhet më urgjente. Për sa kohë që jemi në shtëpi, mund ta kontrollojmë menu

Sportet më të mira për të luftuar celulitin (Foto)
  • 2019-03-30

Sportet më të mira për të luftuar celulitin (Foto)

Jo të gjitha aktivitetet fizike janë po aq të efektshme për të luftuar celulitin: le të shohim se cilat janë ato më të mirat Pranvera është sezoni i vitit kur lufta kundër mbështetësve të urryer të celulitit nuk bëhet çerekfilli, duke pasur parasysh testin e kostos fatale: tani e d

Kafeja, udhëzues i plotë për ta mbajtur në shtëpi pa gabime
  • 2019-03-06

Kafeja, udhëzues i plotë për ta mbajtur në shtëpi pa gabime

Nëse ka një temë delikate në kuzhinë në shtëpi, si dhe në bar, kjo është kafeja. Për përgatitjen e saj, mendjet më pak luftuese përplasen. Moka apo ekspres? E ëmbël apo e hidhur? Por, pyetja e vërtetë – të cilën shumë e injorojnë – është ruajtja e saj. Po, sepse e

Shtatë mënyra për të përmirësuar frymëmarrjen tuaj
  • 2019-03-04

Shtatë mënyra për të përmirësuar frymëmarrjen tuaj

Mund të jetë instiktive, por stresi, ankthi, qëndrimi dhe një mori faktorësh të tjerë mund të ndikojnë në cilësinë e frymëmarrjes sonë. Më poshtë do tiu listojmë 7 mënyra efektive që do tiu shërbejnë për të përmirësuar frymëmarrjen. Bëhuni të vetëdijshëm për frymën tu

Të brendshmet, 6 gabimet që nuk duhet bërë
  • 2019-02-12

Të brendshmet, 6 gabimet që nuk duhet bërë

Duhet të shmanget përdorimi i të brendshmeve dy ditë rresht, veshja e tangave si dhe përdorimi i detergjentit të parfumuar për të larë të brendshmet: mund të duken detaje të parëndësishme, por në realitet këto zakone të gabuara mund të shkaktojnë infeksione serioze.

Të brendshmet, 6 gabimet që femrat nuk duhet të bëjnë
  • 2019-02-12

Të brendshmet, 6 gabimet që femrat nuk duhet të bëjnë

Duhet të shmanget përdorimi i të brendshmeve dy ditë rresht, veshja e tangave si dhe përdorimi i detergjentit të parfumuar për të larë të brendshmet: mund të duken detaje të parëndësishme, por në realitet këto zakone të gabuara mund të shkaktojnë infeksione serioze.

Si ti eksitoni meshkujt? 10 teknika që ju nxjerrin faqebardha!
  • 2019-02-03

Si ti eksitoni meshkujt? 10 teknika që ju nxjerrin faqebardha!

Përveç aspektit seksual, ekzistojnë edhe disa gjëra që mund të eksitojnë meshkujt. Kënga e preferuar – Nuk është me rëndësi cila është, nëse e dini këtë fshehtësi atëherë jeni në avantazh. Aroma e parfumit tuaj – Sigurohuni që sapo të ndjejë aromën e parfumit tua