Rezultate te kerkimit per termin: +Sikur +Llalla

Meta: total 144 / total_found 144 / time 0.001 / keyword[0] sikur / docs[0] 53071 / hits[0] 73267 / keyword[1] llalla / docs[1] 3550 / hits[1] 8175 /
Llalla, hetim nga Krimet e Rënda, Durrësi shpall moskompetencën
  • 2018-04-28

Llalla, hetim nga Krimet e Rënda, Durrësi shpall moskompetencën

Prokuroria e Durrësit ka shpallur moskompetencën dhe ka dërguar për hetime të mëtejshme në Prokurorinë e Krimeve të Rënda dosjen numer 447, në të cilën është i shënuar emri i ish-Prokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla. Për këtë çështje më herët Top Channel pyeti me e-ma

Tahiri, Lu: Pranë ndjekjes penale! Balili arrestohet në ditët në vijim, Llalla i korruptuar
  • 2018-04-06

Tahiri, Lu: Pranë ndjekjes penale! Balili arrestohet në ditët në vijim, Llalla i korruptuar

Peshku i madh është një term autentik i Ambasadorit amerikan në Shqipëri, Donald Lu, i cili e përdori atë disa muaj më parë për të personifikuar zyrtarë të lartë, politikanë dhe kriminelë të njohur, të cilët janë të lidhur me krimin e organizuar, trafikun e drogës, por edhe pa

SKANDALI/ Adriatik Llalla, si ia mori ullishten vrasësit me 1.5 milionë lekë dhe e shiti 23 herë më shtrenjtë (E PLOTE)
  • 2018-03-07

SKANDALI/ Adriatik Llalla, si ia mori ullishten vrasësit me 1.5 milionë lekë dhe e shiti 23 herë më shtrenjtë (E PLOTE)

Për të gjithe ata qe nuk kane qene te vemdenshem, ose e kanë humbur fillimin e botimit të dosjes me dokumentat e skandalit të ish Kryeprokurorit të Shqipërisë Adriatik Llalla që ka nisur të botohet që dje dhe do vijojë gjatë gjithë kësaj jave nga Alpenews.al, po ju tregojme me fjale t

No Pic available
  • 2018-02-24

Denoncimi real që po na bën Adriatik Llalla

Mero Baze Qeveria amerikane po bën kujdes të përsëris faktin se ka arsye të besoj, q ë ish Prokurori I Përgjithshëm Adriatik Llala, është I përfshirë në korrupsion në atë shkallë sa ata kanë aplikuar një ndëshkim të pashoq, që nuk është aplikuar ndaj ndonjë zyrtari të lart s

No Pic available
  • 2018-02-18

Bomba e ish-ministrit Sabit Brokaj: Kush e ka radhën pas Adriatik Llallës

Ish-ministri i Mbrojtjes, Sabit Brokaj, gjatë një interviste për Shqiptarja.com, vendimin e Departamentit Amerikan të Shtetit për të futur në listën e zezë ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla, e lexon si një mesazh të fortë ndaj politikanëve shqiptarë. Brokaj pohoi se pas Llallës, në

PS-PD, gati përplasja për kryeprokurorin e ri
  • 2017-11-07

PS-PD, gati përplasja për kryeprokurorin e ri

Top Channel e paralajmëroi krizën pak ditë më parë. Të hënën kryetari i komisionit të ligjeve konfirmoi se institucionet e reja të drejtësisë kanë mbetur pezull si pasojë e mungesës së kandidatëve të pamjaftueshem nga shoqëria civile për njërin nga këshillat. Por ndërsa shtyr

PS-PD, gati përplasja e re për kryeprokurorin e ri
  • 2017-11-06

PS-PD, gati përplasja e re për kryeprokurorin e ri

Top Channel e paralajmëroi krizën pak ditë më parë. Të hënën kryetari i komisionit të ligjeve konfirmoi se institucionet e reja të drejtësisë kanë mbetur pezull si pasojë e mungesës së kandidatëve të pamjaftueshem nga shoqëria civile për njërin nga këshillat. Por ndërsa shtyr