Rezultate te kerkimit per termin: +Sikur

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.242Z

PO SIKUR?

Artan LameARTAN LAME Po sikur Saliu të dojë të shpallet mbret? Kush do ta ndalonte? Mos qeshni para kohe. Kanë qeshur një herë 80 vjet të shkuara gjyshërit tanë para një pyetjeje të tillë dhe … ju doli hidhur në fund. Ndër të gjallët, askush nuk e kujton atë që ndodhi në Tir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.651Z

Sikur ta dinim

Skënder Minxhozi Tashmë është bërë zyrtare se armët kimike të Sirisë nuk do të hyjnë në tokën shqiptare. Vendimi i mundimshëm i Edi Ramës erdhi pas disa ditë protestash popullore, ku papritmas pamë të shpalosej një ndjenjë krejt e panjohur deri më sot, përgjegjshmërie qytetare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.733Z

Po sikur

Transmetuar me 02022014 - 2025 Edmond Tupja PUBLICITET Nga Edmond Tupjabr br Kete jave nje kanal televiziv francez do te shfaqte nje film fiction sic thuhet sot me titull Manipulations ku behet fjale oh ctmerr per marrjen peng te qev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:32.798Z

Po sikur?

02-05-2012 / “Kathimerini” Historia gjithmonë lë pas një numër po sikur-esh dhe zakonisht duhet të kalojë një farë kohe para se të shfaqen përgjigjet e kthjellëta e të paanshme. Megjithatë, përgjigjet vazhdojnë t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.773Z

PO SIKUR? (2)

Artan LameARTAN LAME Si sot java shtrova pyetjen: Po sikur Saliut ti shkojë mendja të shpallet mbret, kush do ta ndalonte? Dhe argumentoja, pa pretenduar të kem fund e krye të drejtë, se në vende si i yni, ska gjë më të kollajtë sesa të biesh pre e marrëzisë së njëshit, siç edhe ka n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.110Z

6 gushti: një tjetër sikur!

Nga Arben Manaj   Po vjen sikur-i i radhës. Javë e re kismet i ri, por në politikën shqiptare kismetet tashmë janë të vjetra. I njëjti avaz. Do bëjmë sikur do votojmë për një projektligj që sikur i vetëm gropos korrupsionin. Koalicioni do bëjë sikur do votojë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.319Z

SIKUR ARBA

Nga Xhafer Rakipllari Kur në vitin 2008 nisa studimet Master në Universitetin e Upsalës në Suedi, zgjodha për të jetuar në Stokholm si një qytet që të ofronte më shumë mundësi, (punë, qira më të lira sesa një qytet universitar si Upsala, etj.), dhe kalova një vit mrekullueshëm mes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama