Rezultate te kerkimit per termin: +Sikurse

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.540Z

Askund sikurse në Shqipëri

Nga Express më 27 dhjetor 2010 në ora 11:50 Ndihmësi i Josip Kuzes, Dzemal Mustedanagiç ka folur për eksperiencën e tij me Kombëtaren shqiptare. Trajneri boshnjak ka thënë se të gjithë janë të kënaqur me punën e Josip Kuzes. “Kuze po e bën mirë punën e tij dhe të gjithë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.977Z

Jashari: Skandali i përgjimeve, sikurse Watergate

Familja Jashari ka folur rreth skandalit të përgjimeve të zyrtareve të PDK-së e ku shkarazi, në biseda kreu i Komunës së Skenderajt, Sami Lushtaku thotë se ‘Jakup Krasniqin s’do ta lejonte të vepronte kundër partisë edhe nëse ai do të ishte djali i Adem Jasharit’. Përfa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.558Z

Kurti: Po na trajtojnë sikurse Afganistanin

Kosova tani ka dy probleme të mëdha: mungesën e sovranitetit - dhe çfarë do të thotë një pavarësi pa sovranitet? - dhe papunësinë. Megjithatë, për të arritur një zhvillim socio-ekonomik duhet të bëhemi shtet sovran. Kështu ka thënë lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Al

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.605Z

`Të shpjegohet islami i pastër sikurse është`

Të shpjegohet islami i pastër sikurse është. Ishte ky mesazhi kryesor i nënkryetarit të Komunitetit Mysliman, Ali Zaimi, në mbledhjen e radhës me myftinjtë e zonave jugore të Shqipërisë. Myftinjtë u pritën fillimisht nga kryetari Komunitetit Mysliman, Skënder Bruçaj, i cili kërkoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.657Z

`Të shpjegohet Islami i pastër sikurse është`

Të shpjegohet islami i pastër sikurse është. Ishte ky mesazhi kryesor i nënkryetarit të Komunitetit Mysliman, Ali Zaimi, në mbledhjen e radhës me myftinjtë e zonave jugore të Shqipërisë. Myftinjtë u pritën fillimisht nga kryetari Komunitetit Mysliman, Skënder Bruçaj, i cili kërkoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.308Z

Bajrami Rivotimi u karakterizua nga problemet ashtu sikurse 12 dhjetori

Per te diskutuar procesin e zgjedhjeve ne Kosove gjate programit televiziv Ditari ishte i ftuar per nje bisede te drejtperdrejte nga Prishtina analisti Agron Bajrami kryeredaktor i te perditshmes Koha Ditore. Zoti Bajrami tha se zgjedhjet e se dieles ashtu sikurse ato te 12 dhjetorit paten mjaft pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.590Z

Sikurse Europa

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, priti të hënën kryesuesin e sektorit politik dhe ekonomik për integrime europiane në Zyrën Ndërlidhëse të Komisionit Europian në Kosovë, Khaldoun Sinno, me të cilin bisedoi për Planin e veprimit të Kuvendit lidhur me Raportin e Progresi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama