Rezultate te kerkimit per termin: +Silva +Gunbardhi

Meta: total 64 / total_found 64 / time 0.000 / keyword[0] silva / docs[0] 3332 / hits[0] 5055 / keyword[1] gunbardhi / docs[1] 79 / hits[1] 123 /
No Pic available
  • 2017-10-01

Silva Gunbardhi: Djali, kënga më e bukur e jetës sime

  TIRANË- Këngëtarja Silva Gunbardhi ka bërë një rrëfim të sinqertë në emisionin Chic në News24, ku ka folur për karrierën e saj por edhe djalin, Dalvin dhe bashkëshortin Dafin. E pyetur nëse i ka ndjerë kritikat për këngët e saj apo motivet tallava, Gunbardhi tha se ka

Ti sikur ishe e varfër, e sulmuan me komente ndjekësit, reagon Silva Gunbardhi
  • 2017-08-08

Ti sikur ishe e varfër, e sulmuan me komente ndjekësit, reagon Silva Gunbardhi

Disa kohë më parë kur këngëtarja e njohur Silva Gunbardhi iu nënshtrua një ndërhyrje në sy, ajo u shpreh se artistët nuk janë aq të pasur sa njerëzit mendojnë, dhe se ajo ka probleme ekonomike. Por në një foto të ditëve të fundit ku Silva shfaqet në një jaht, kanë vër

No Pic available
  • 2017-03-18

Kënga e re e Silva Gunbardhit thyen rekord shikueshmërie

Këngëtarja Silva Gunbardhi publikoi dje këngën e re të titulluar Lalushe. Kjo këngë është pëlqyer nga publiku, pasi vetëm pas një dite ajo ka thyer rekord shikueshmërie. Vetëm 24 orë 300.000 views.-shkruan Silva në postimin e saj të fundit në Instagram. Të parët për lajmin e f

No Pic available
  • 2017-03-17

Silva Gunbardhi tenton të rikthejë suksesin e këngës Të ka lali shpirt

Këngëtarja Silva Gunbardhi, në bashkëpunim me Defrin kanë publikuar projektin e tyre më të fundit, të quajtur Lalushe. Pas një pune dy mujore në montazh sot ju prezantoj me këngën e re, Lalushe! Shumë falenderime të përzemërta super talentin Defri Dervishi i cili besoi dhe investoi n

Silva Gunbardhi e indinjuar: Ah si nuk u bie pika këtyre
  • 2016-11-17

Silva Gunbardhi e indinjuar: Ah si nuk u bie pika këtyre

Transmetuar më 16.11.2016 - 21:09 Këngëtarja e njohur shqiptare ka ndarë një shqetësim gjatë ditës së sotme në rrjetet sociale, për shkak të mungesës së energjisë elektrike për orë

Ai e surprizon në skenë, Silva Gunbardhi: Je burri më i mirë në botë |FOTO
  • 2016-09-04

Ai e surprizon në skenë, Silva Gunbardhi: Je burri më i mirë në botë |FOTO

Transmetuar më 04.09.2016 - 12:29 Silva Gunbardhi ka qenë një nga këngëtaret që ka rrugëtuar nëpër gjithë Shqipërinë me “Maratonën e Këngës”, programit veror të Tv Klan. Mirëpo në DurrÃ

Silva Gunbardhi uron një vjetorin e djalit |FOTO
  • 2016-07-04

Silva Gunbardhi uron një vjetorin e djalit |FOTO

Transmetuar më 03.07.2016 - 16:49 Këngëtarja shqiptare Silva Gunbardhi ka një gëzim sot dhe ka preferuar që ta ndajë me fansat e saj në rrjetet sociale. Këngëtarja e cila feston sot një vjetorin e djalit të saj Dalvi