Rezultate te kerkimit per termin: +Silva

Total: 3320
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.707Z

Silva injoron Realin

Mesfushori i Manchester Cityt, David Silva ka refuzuar spekulimet rreth interesimit nga Real Madridi për shërbimet e tij. Mediet spanjolle raportojnë se trajneri i gjigantit madrilen, Jose Mourinho është duke monitoruar 26 vjeçarin, i cili iu bashkua Cityt nga Valencia më 2010. Por, Silva ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.929Z

Silva i pëlqen Chelsea

Ylli spanjoll David Silva ka theksuar se mirëpret transferimin në Chelsea nga Valencia. Mesfushori 24 vjeç kërkohet nga disa prej klubeve më të mëdha evropiane, duke përfshirë Real Madridin, Barcelonën dhe Manchester Unitedin, mirëpo Silva duket se preferon Chelsean. “Në pesë vitet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.543Z

Silva beson në titull

Nga Express më 19 mars 2011 në ora 21:46 David Silva beson se Manchester City ka ende shanse të luftojë për titull këtë sezon, sidomos nëse arrin fitore ndaj Chelseas të dielën. City ka pësuar rënie në formë në javët e fundit dhe aktualisht gjendet shtatë pikë prapa liderit Manc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.303Z

Tiago Silva: Nuk largohem nga Milani

Gazeta ShqipMbrojtësi Tiago Silva ka siguruar tifozët e Milanit se nuk ka ndërmend të largohet nga kuqezinjtë dhe se drejtuesit e klubit i kanë thënë që nuk duan ta shesin. Mbrojtësi brazilian i mbyll derën çdo mundësie transferimi te Mançester Siti apo Barcelona. Jam i lumtur te Milan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.106Z

Super Silva, super City

Manchester City ka arritur fitore në Premierligë duke fituar ne tërrenin e Hull Cityt. David Silva ka qenë lider i Cityt duke shënuar një gol dhe duke bërë një asist në këtë ndeshje. City u duk se do të ketë punë të v&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.412Z

Silva ankohet në Del Bosquen

Nga Express më 20 shtator 2011 në ora 17:53 David Silva nuk është i kënaqur që vazhdon të jetë i harruar në Kombëtaren e Spanjës duke u ankuar se selektori Vicente del Bosque e ka injoruar prej Kampionatit botëror të vitit të kaluar. Mesfushori i Manchester Cityt thotë se Del Bos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.416Z

Silva, mirënjohës i Mancinit

Mesfushori i Manchester Cityt, David Silva thotë se, për përparimin e tij si futbollist, meritat më të mëdha i ka menaxheri Roberto Mancini. 25 vjeçari po shkëlqen në Angli, pas transferimit të vitit të kaluar nga Valencia, për rreth 30 milionë euro. Trajneri italian, ditë më parë th

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama