Rezultate te kerkimit per termin: +Silvanos

Meta: total 15 / total_found 15 / time 0.000 / keyword[0] silvanos / docs[0] 15 / hits[0] 16 /
No Pic available
  • 2010-12-16

Nga Van Basteni tek Ibra Milan rijeton një legjendë

Sulmuesi Krahasime dhe sugjerime mes Markos dhe Zlatanit në lidhje me lojën e tyre Ajaks, Milan, Valencia e Liverpul përbëjnë katërshen. Stadiumi është një sallon, fusha është një pasarelë. Milani është stërvitur nga pe

Nga Van Basteni tek Ibrahimoviç, Milani gjen një tjetër legjendë
  • 2010-12-16

Nga Van Basteni tek Ibrahimoviç, Milani gjen një tjetër legjendë

Deri më tani Ibra ka shënuar plot 9 gola në Serinë A Gjithçka nisi në Amsterdam më 2001. Në një turne që luhej në “Amsterdam Arena” midis katër skuadrave (Ajaksit, Milanit, Valencias dhe Liverpulit). Në një

No Pic available
  • 2010-12-15

Nga Van Basteni tek Ibra Milan rijeton nje legjende

Sulmuesi Krahasime dhe sugjerime mes Markos dhe Zlatanit në lidhje me lojën e tyre Ajaks, Milan, Valencia e Liverpul përbëjnë katërshen. Stadiumi është një sallon, fusha është një pasarelë. Milani është stërvitur nga pe

Nga Van Basteni tek Ibrahimoviç, Milani gjen nje tjeter legjende
  • 2010-12-15

Nga Van Basteni tek Ibrahimoviç, Milani gjen nje tjeter legjende

Deri me tani Ibra ka shenuar plot 9 gola ne Serine A Gjithçka nisi në Amsterdam më 2001. Në një turne që luhej në “Amsterdam Arena” midis katër skuadrave (Ajaksit, Milanit, Valencias dhe Liverpulit). Në njërin nga tak

No Pic available
  • 2010-12-15

Nga Van Basteni tek Ibra Milan rijeton një legjendë

Sulmuesi Krahasime dhe sugjerime mes Markos dhe Zlatanit në lidhje me lojën e tyre Ajaks, Milan, Valencia e Liverpul përbëjnë katërshen. Stadiumi është një sallon, fusha është një pasarelë. Milani është stërvitur nga pe

Silvano e Maskanjit sukses ne Apoloni
  • 2010-10-02

Silvano e Maskanjit sukses ne Apoloni

Pervec publikut artdashes fierak opera u ndoq nga perfaqesues te trupit diplomatik dhe drejtues te pushtetit vendor. Merrte pjese edhe Ambasadori i OSBE-se Robert Bosh Konsulli i Pergjithshem i Konsullates Italiane ne Vlore Serxhio Stroci zv/ministrja e Kultures Suzana Turku Presidenti i kultures se

No Pic available
  • 2010-09-18

8220Silvano8221 e Maskanjit sukses ne Apoloni

Pervec publikut artdashes fierak opera u ndoq nga perfaqesues te trupit diplomatik dhe drejtues te pushtetit vendor. Merrte pjese edhe Ambasadori i OSBE-se Robert Bosh Konsulli i Pergjithshem i Konsullates Italiane ne Vlore Serxhio Stroci zv/ministrja e Kultures Suzana Turku Presidenti i kultures se