Rezultate te kerkimit per termin: +Silvio +Benedetto

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] silvio / docs[0] 4479 / hits[0] 5833 / keyword[1] benedetto / docs[1] 108 / hits[1] 122 /
No Pic available
  • 2012-03-20

Ekspozita e piktores Fany Mares një libër i hapur i jetës e kulturës meksikane

19/03/2012   Në sallën e Muzeut Kombëtar është hapur ekspozita e piktores meksikane Fany Mares, e titulluar “Ngjyrat e Meksikës”. Vetëm dhjetë tablo të punuar me akrilik, në përmasa afërsisht të njëjta, vijnë njëra pas tjetrës, si një kolazh apo libër i hapur, e faqe

No Pic available
  • 2009-05-28

“Kështu Berluskoni ma mori të dashurën 18-vjeçare”

 Polemikat më të mëdha në Itali, kanë prekur prej javësh jetën private të kryeministrit Silvio Berluskoni, i cili me gjithë reputacionin për gafa, kësaj radhe ka hapur një “luftë të vërtetë familjare dhe politike” me përfoljet për një lidhje me një vajzë vetëm