Rezultate te kerkimit per termin: +Simboli

Meta: total 1000 / total_found 2923 / time 0.001 / keyword[0] simboli / docs[0] 2923 / hits[0] 3421 /
No Pic available
  • 2017-06-24

Rama, Basha apo Meta? Analiza e Blendi Fevziut për 25 qershorin: Ja kush e fiton luftën

Gazetari Blendi Fevziu ka komentuar situatën politike në vend, ndërsa në fokus të analizës së tij sjell tre emrat më të rëndësishëm të politikës shqiptare, Edi Ramën, Ilir Metën dhe Lulzim Bashën. Fevziu thekson se këta tre personazhe janë në luftë për fitore, ndërsa si kurrë

No Pic available
  • 2017-06-21

Koalicioni paszgjedhor, Basha përjashton vetëm PS, vagon për skrap

Kryetari i PD-se Lulzim Basha ishte sot i ftuar në studion e emisionit “Arena” në Ora News për të treguar programin e tij ekonomik por dhe koalicionet paszgjedhore, ndonëse shprehet i bindur se do të fitojë mbi 72 mandatet për të qeverisur i vetëm.  Duke folur për listat

No Pic available
  • 2017-06-19

Katari alias shteti jashtë linje i Gjirit

Nga Cengiz Tomar Vendimi për sanksione ndaj Katarit, vend ky që së bashku me Omanin gjithnjë kanë ndjekur politikë të ndryshme dhe të pavarur nga shtetet e tjera të Gjirit, nën protektoratin e Arabisë Saudite, nuk ishte paramenduar se do të ishte kaq i ashpër. Ndjekja e një politike n

Jo vetëm Donnarumma, ja 10 tradhtitë më të dhimbshme në botën e futbollit
  • 2017-06-17

Jo vetëm Donnarumma, ja 10 tradhtitë më të dhimbshme në botën e futbollit

 Historia e futbollit është e mbushur me transferime të diskutuara dhe të diskutueshme. Disa prej këtyre janë zhvilluar në orët e vona të natës, të tjerë në mes të ditës. Por në të dy rastet këto operacione kanë shkaktuar zemërimin e tifozëve, siç po ndodh tani me Donnarumma.

Veliaj: Kemi dhjetëfishuar gjelbërimin në Sheshin Skënderbej
  • 2017-06-09

Veliaj: Kemi dhjetëfishuar gjelbërimin në Sheshin Skënderbej

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj deklaroi nga Njësia 5 se brenda 10 muajve punë Sheshi Skënderbej është transformuar në një nga hapësirat më të mëdha të gjelbra në qytet. Pavarësisht kritikave, Veliaj deklaroi se realiteti është krejt tjetër ku numri i pemëve dhe i bim

No Pic available
  • 2017-06-07

Krijuan simbol për viktimat e sulmit terrorist, refuzojnë të dhurojnë paratë

  Vendet ku bëhen tatuazhe u bënë virale javën e kaluar pasi thanë se paratë që do të mblidhen nga simboli i bletës do të shkojnë për viktimat e sulmit terrorist në Manchester. Inkspire Rochdale ishte një nga këto që e ofroi një tatuazh për 30 dollarë, ku ishin të përfshira

Ja si duket sot vogëlueshi që përloti botën, simboli i luftës në Siri
  • 2017-06-06

Ja si duket sot vogëlueshi që përloti botën, simboli i luftës në Siri

Ju kujtohet djali i vogël 5-vjeçar nga Siri?! Imazhet e fytyrës së tij të mbuluar me gjak përlotën gjithë botën. Ai sot duket krejt ndryshe! Omran Danqeesh tani është 6 vjeç dhe është i lumtur pranë familjes së tij. Në fotot e publikuara së fundimi ai shfaqet bashkë me babain e ti