Rezultate te kerkimit per termin: +Simeone

Total: 589
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.034Z

Pendohet Simeone

Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, është deklaruar i gatshëm të paguaj çmimin për gabimin që e bëri në ndeshjen e finales së Supekupës ndaj Real Madridit. Simeone u dërgua jashtë nga gjyqtari në minutën e 26&rsqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.258Z

Simeone shpall listën anti-Real Madrid

Diego Simeone ka treguar listën e lojtarëve të ftuar për derbin ndaj Real Madridit Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, e ka pranuar se do të jetë një ndeshje e vështirë përballë ekipit të Zinedine Zidane, por ka thënë se është optimist në një paraqitje të denjë nga skua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.928Z

Simeone injoron serinë pozitive

Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone ka thënë se nuk i kushton rëndësi serisë pozitive prej 21 ndeshjeve pa humbje. Strategu argjentinas regjistroi fitoren e 16-të të njëpasnjëshme në garat evropiane duke mposhtur Academica Coimbran 2-1 në Vicente Calderon të enjten në kuadër t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.695Z

Sherri Simeone-Varane

Finalja e madhe e Ligës së Kampioneve po shkonte drejt fundit. Cristiano Ronaldo sapo kishte shënuar me 11-metërsh golin e katërt për Realin e Madridit dhe festimi i tij i ekzagjeruar zemëroi tej mase lojtarët dhe stafin teknik të Atletico Madridit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.164Z

Simeone Kujdes nga Balotelli

Diego Simeone ka paralajmëruar lojtarët e tij që të mos nënvlerësojnë sulmuesin e Milanit, Mario Balotelli, me të cilin futbollistët e Atletico Madrid do të përballen për fazën e 1/8-ve të Ligës së Kampioneve. T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.291Z

Simeone 4 ndeshje skualifikim, humbet finalen ndaj Marseille

Diego Simeone do ta ndjekë nga tribuna edhe finalen e Europa League mes Atleticos së Madridit dhe Olympique Marseille që do të zhvillohet në datën 16 maj në Lyon të Francës. Komisioni i Disiplinës në UEFA ka vepruar me dorë të hekurt ndaj trajnerit argjentinas për kartonin e kuq që ky

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.237Z

Simeone Na mungoi vetem goli

Diego Simeone nuk kritikoi Chelsea-n për mënyrën e lojës që kishte zgjedhur për gjysmëfinalen e parë të Ligës së Kampioneve të luajtur në Spanjë. Trajneri i Atletico Madrid tha se çdo trajner zgjedh stilin që i pë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama