Rezultate te kerkimit per termin: +Simeonen

Meta: total 71 / total_found 71 / time 0.000 / keyword[0] simeonen / docs[0] 71 / hits[0] 78 /
No Pic available
  • 2019-01-05

Statistikat, Allegri trajneri më i mirë në Europë

Masimiliano Allegri pushton Europën. Pikërisht kështu, pasi asnjë trajner nuk ka bërë më mirë se italiani në ndonjë prej kampionateve simotra europiane përgjatë tre viteve të fundit. Falë interpretimit të moduleve dhe skemave që ndryshojnë nga viti në vit, rezymeja e Allegrit flet

Interi realizon goditjen e parë të madhe me 0 euro!
  • 2019-01-05

Interi realizon goditjen e parë të madhe me 0 euro!

Pas afrimeve të De Vrij dhe Asamoah, Interi bën një tjetër goditje të madhe me parametër zero dhe sërish në repartin e prapavijës, këtë herë nën shenjën e administratorit të deleguar Beppe Marotta i cili është një mjeshtër i vërtetë përsa i përket lojtarëve me peshë që mund

Perisiç tremb tifozët zikaltër, zbardhen klubet pretendente
  • 2018-12-01

Perisiç tremb tifozët zikaltër, zbardhen klubet pretendente

Sulmuesi anësor kroat i Interit , Ivan Perisiç dha një intervistë për FourFourTëo, ku foli për refuzimin që i bëri Manchester Unitedit në verën e 2017-ës, por një fjali e thënë në fund, ka bërë që të tremben tifozët zikaltër. Refuzova Manchester Unitedin për të mbetur te I

Atletico, Simeone do përfitojë më shumë se Griezmann
  • 2018-11-15

Atletico, Simeone do përfitojë më shumë se Griezmann

Tifozët që presin të shohin në krye të skuadrës së tyre Diego Pablo Simeonen, duhet të kenë mbetur shumë të zhgënjyer nga vendimi fundit i El Cholos për të ardhem e tij. Trajneri argjentinas ka vendosur të rinovojë kontratën me Atleticon e Madridit, me aktualen që përfundon në qe

No Pic available
  • 2018-08-16

Diego Simeone në historinë e Atleticos si trajneri me më shumë trofe

Suksesi në Superkupën e Europës e shndërron Diego Pablo Simeonen trajnerin me më shumë trofe në historinë e Atleticos së Madridit. El Cholo siguroi trofeun e shtatë të rëndësishëm në krye të Los Colchoneros, duke lënë pas një legjende si Luis Aragones, që në katër vite si trajn

Çerekfinalet, Arsenali, Atletico dhe Lazio duan kualifikimin që ndeshjen e parë
  • 2018-04-05

Çerekfinalet, Arsenali, Atletico dhe Lazio duan kualifikimin që ndeshjen e parë

Do të zhvillohen sonte, në orën 21:05, katër takimet e vajtjes së fazës çerekfinale të Europa Leagues, një kompeticion mjaft i lakmuar për faktin e thjeshtë se fituesja do të ketë të drejtën të marrë pjesë në Champions League sezonin e ardhshëm. Shorti i kësaj faze shmangu në n

Zëvendësuesi i Griezman? Dybala darkon me Simeonen
  • 2018-03-21

Zëvendësuesi i Griezman? Dybala darkon me Simeonen

Udhëtimi i Paulo Dybalas drejt Madridit ka bërë që mediat spanjolle të flasin shumë gjatë këtyre ditëve të fundit për sulmuesin argjentinas. Fillimisht u përfol për kontakte të La Joyas me Realin e Madridit por tashmë po qarkullojnë zërat për një kalim të mundshëm të sulmuesit