Rezultate te kerkimit per termin: +Singaporit

Total: 491
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.321Z

Gara e Singaporit, fiton Vetel me Red Bull 

SINGAPOR-Vetel fiton garën e Singaporit në Formula 1. Është mbyllur sot gara e madhe për cmimin e madh të Singaporit ku Vetel i Red Bull fitoi cmimin e parë, në vend të dytë renditet Buton i McLaren dhe në vend të tretë Weber me Red Bull. Piloti gjerman Sebastian Vettel pasi ka siguruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.857Z

Thaçi ngushëllon popullin e Singaporit

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Hashim Thaçi përmes një postimi në profilin e tij në Twitter, ka shprehur ngushëllime popullit të Singaporit, pas vdekjes së themeluesit dhe kryeministrit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.224Z

“Fluturuesit e Singaporit”, hapet karuseli më i madh panoramë

• Karuseli më i madh panoramë “Rrota e mileniumit” në Londër, e humbi këtë titull që kur nisi udhëtimin e parë karuseli i ri, “Fluturuesit e Singaporit”, që ngrihet 165 metra i lartë.Përfaqësues të mbi 30 kompanive provuan udhëtimin e parë prej dy rrathësh nga 360

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.319Z

Gara e Singaporit, fiton Vetel me Red Bull 

SINGAPOR-Vetel fiton garën e Singaporit në Formula 1. Është mbyllur sot gara e madhe për cmimin e madh të Singaporit ku Vetel i Red Bull fitoi cmimin e parë, në vend të dytë renditet Buton i McLaren dhe në vend të tretë Weber me Red Bu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.729Z

Kryeministri Rama fluturon drejt Singaporit

Kryeministri Edi Rama ka nisur një vizitë në Singaportin e largët. Gjatë vizitës, kreu i ekzekutivit është takuar me homologun e tij Lee Hsien Loongm, ku kanë folur për rritjen e bashkëpunimit. Kreu i ekzekutivit shqiptar e ka falenderuar kryeministrin e Singaporti për njohjen e Kosovës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.443Z

RENDITJA/ Pasaporta më e fuqishme në botë është e Singaporit

Pasaporta e Singaporit është renditur si më e fuqishmja në botë, njoftoi sot kompania konsulente globale, Arton Capital, sipas Indeksit të Pasaportave Globale. Renditja është kryer në bazë të numrit të vendeve ku mund të udhëtohet pa kërkesën e një vize, apo të një vize në moment

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.107Z

FOTOT/ Gruaja e kryeministrit të Singaporit vë në siklet çiftin Obama

Bashkëshortet e qeveritarëve zgjedhin veshjet më elegante dhe aksesorët më të shtrenjtë kur vizitojnë SHBA. Por Ho Ching, bashkëshortja e kryeministrit të Singaporit, ka vepruar  krejt ndryshe. Ajo ka zgjedhur një çante dore 15 dollarë, me një copë xhins të thjeshtë me figura di

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama