Rezultate te kerkimit per termin: +Sinojmeri

Total: 66
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.717Z

Trupa gjykuese, e ndarë për 21 Janarin, Sinojmeri ishte pro kërkesës së prokurorisë

Vendimi i Gjykatës së Apelit për 21 janarin ka sjellë një valë të re reagimesh të opinionit publik në lidhje me besueshmërinë e drejtësisë dhe gjyqtarëve. Top Channel ka mësuar se edhe vetë trupi gjykues ka qenë përfshirë në mos në debate, në mendime të ndryshme në lidhje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.749Z

Dr Sinojmeri virozat Kujdes nga perdorimi i antibiotikeve

0 brbr brbrStina e vjeshtes sjell me vete viroza te ndryshme per te cilat duhet te jemi shume te vemendshem ndaj kete here vendosem te realizojme nje interviste me Dr Ilta Sinojmeri Mjeke Familje prane Poliklinikes Nr 5  e cila keshillon qe cdo pacient te kontaktoje menjehere mjekun e familjes k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.862Z

Nga Gjin Gjoni te Sinojmeri; lista e 10 gjyqtarëve më të kamur në Shqipëri

Tetë gjyqtarë të Apelit të Tiranës dhe dy gjyqtarë të Apelit në Vlorë zotërojnë së bashku rreth 800 milionë lekë pasuri të deklaruar ose më shumë se gjysmën e pasurisë së të gjithë gjyqtarëve të Apelit në vend. Dhjetë gjyqtarët e top-listës numërojnë 12 kompani bizn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.324Z

INVESTIGIMI/ Nga Gjin Gjoni te Sinojmeri, lista e 10 gjyqtarëve më të kamur në Shqipëri

Nga Aleksandra Bogdani, BIRN Tetë gjyqtarë të Apelit të Tiranës dhe dy gjyqtarë të Apelit në Vlorë zotërojnë së bashku rreth 800 milionë lekë pasuri të deklaruar ose më shumë se gjysmën e pasurisë së të gjithë gjyqtarëve të Apelit në vend. Dhjetë gjyqtarët e top-listës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.664Z

Mjekët peticion kundër drejtorit të LSI: Po shkatërron spitalin

Mjekët e spitalit Rajonal Omer Nishani në Gjirokastër, japin alarmin për keqmenaxhimin e këtij institucioni të rëndësishëm nga ana e drejtuesit Genci Sinojmeri. Gjendja kritike që po mbizotëron në spitalin e vetëm rajonal në jug të Shqipërisë, autoritarizmi, veprimet klienteliste t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.930Z

Genci Sinojmeri Ta rikthejme Gjirokastren ne qytet elitar

Aleanca per qytetarin Politika per ta shnderruar qytetin ne nje qender atraktive Genci Sinojmeri i LSI-se drejtor i Spitalit Rajonal te Gjirokastres synon te marre mandatin e kryetarit te bashkise per kater vitet e ardhshme. Ai thote se qyteti ka njohur vetem regres gjate shtate viteve te qeverisje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.922Z

Aleanca per qytetarin prezanton Genci Sinojmerin per Bashkine e Gjirokastres

Genci Sinojmeri Gjirokaster 26 mars 2011 NOA- Koalicioni Aleanca per qytetarin  ka prezantuar diten e sotme ne qytetin e Gjirokastres kandidatin per koalicionin Genci Sinojmeri. Se bashku me deputetet e ketij qarku Genc Rulin e Vangjel Tavon kreu i LSI-se Ilir Meta eshte shprehur se me zgjedhjet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama