Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Agjencise

Total: 1616
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.646Z

Studentet, kallezim agjencise

Redinalda Caushaj TIRANE - Studentet e bllokuar ne Trieste te Italise, do te paraqesin sot nje kallezim penal ndaj agjencise turistike "MAR-EST- TRAVEL". Ky fakt eshte bere i ditur dje, nga vete studentet, te cilet jane marre ne pyetje per te zbardhur rrethanat e ngjarjes. Burime nga prokuroria bene

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.836Z

Iran, policia sulmon ndertesen e agjencise Isna

Irani vazhdon te kaloje nje periudhe te turbullt per shkak te protestave te vazhdueshme nga opozitaret qe pas zgjedhjeve presidentciale. Edhe gjate diteve te fundit te ketij viti, perplasjet dhe incidentet nuk ndalen ne shtetin islamik. Sipas mediave, policia ka sulmuar ndertesen e agjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.856Z

Eksploziv C4 agjencise se valutes

/ / Ngjarja ndodhi rreth ores 0145 ne afersi te kryqezimit te kesaj zone ku ndodhen edhe zyrat e agjencise. Paraprakisht policia dyshon se autoret e ngjarjes kane vendosur nje sasi te madhe eksplozivi rreth 300 grame qe dyshohet te jete tritol. Per kete arsye shperthimi ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.630Z

Pasurite e krimit shkarkohet kreu i Agjencise se Pronave te Sekuestruara

Hekuran Vladi Drejtor i Agjencise per Pronat e Sekuestruara dhe Konfiskuara eshte shkarkuar dy dite me pare nga detyra pa asnje motivacion. Sipas Vladit urdhri per shkarkimin e tij ka ardhur nga vet Ministri i Financave Ridvan Bode ne varesine e te cilit eshte edhe Agjencia. Diten e hene ne mengjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.088Z

Shiti bilete udhetimi false ne kerkim perfaqesuesja e agjencise

Falsifikoi nje bilete udhetimi policia shpall ne kerkim perfaqesuesen e agjencise se udhetimit Ngjarja ka ndodhur ne Elbasan ku policia ka referuar ne prokurori materialet hetimore per shtetasen me iniciale AV 32 vjecbr br Sipas burimeve nga policia mesohet se e reja eshte perfaqesuese e nje agjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.634Z

Inagurohen ambjentet e reja te Agjencise Kombetare te Mjedisit

0 Agjencise Kombetare e Mjedisit ka nga sot ambjente dhe laboratore te rinj Ne inagurimin e ambjenteve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.709Z

Shoqata Bregdeti 16 pyetje Agjencise se Pronave

Jo vetem ne Dukat por ne te gjithe zonen e mbrojtur turistike situata eshte tensionuar nga veprimtaria antipronar e Agjencise se Kthimit te Pronave qe ne fakt vepron per te bllokuar pronaret dhe favorizon shkelesit e ligjeve. Drejtori i AKKP qe eshte nje prej institucioneve qe ta kthen pronen te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama