Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Balls

Total: 9
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.369Z

Britani, leksione seksi edhe në kopshte

LONDER- Për të parandaluar përhapjen e SIDE-s dhe të shtatzanive në një moshë fare të re qeveria britanike ka vendosur të ndërmarrë një plan të ri shkollor. Duke filluar nga viti 2011 edukata seksuale do të jetë pjesë e mësimit edhe për fëmijët e moshës 5 vjecare. Fëmijët duhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.478Z

Britani, leksione seksi që në kopsht

 Për të mundur emergjencën AIDS dhe rritjen e shtatzënive në moshë fare të re, qeveria britanike ka përpiluar një plan edukimi. Duke nisur që nga viti 2011, edukata seksuale do t’u mësohet edhe fëmijëve 5-vjeçarë. Fëmijët duhet të ndjekin me detyrim edhe kurse mbi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.657Z

Britani 2 vellezer per nje post

Dejvid 45 vjec ish-minister i Puneve te Jashtme eshte trashegimtar i New Labour nga Toni Bler nderkohe qe vellai i tij Ed 40 vjec ish-pena i Gordon Braun dhe ish-minister i Energjise shpeshhere ka prirje per te aplikuar politika te majta.Tre kandadatet e tjere ne gare per te zevendesuar ish-kryemini

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.362Z

Britani e Madhe, nis gara për kreun e laburistëve

Lidershipi Ka filluar votimi, zgjedhja bhet m 25 shtator. Pes jan kandidatt n gar Me zgjedhjen e David Cameron n postin e Kryeministrit britanik, u hap edhe gara pr pasuesin e Gordon Brown si lideri i Partis Laburiste. Kandidatt jan pes: David Miliband, ish-ministr i punve t Jashtme; Ed Miliband, v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.874Z

Vizat, Balla: Qeveria ka dshtuar

Partia Socialiste, ka reaguar sot lidhur me liberalizmin e vizave ndrmjet Shqipris dhe Bashkimi Evropian. Deputeti Taulant Balla, tha se Shqiptart do t vazhdojn t vuajn murin e vizave sepse kjo qeveri nuk as vullnetin dhe as kapacitetet pr t shnuar rezultate t dukshme n luftn kundr kriminalitetit, t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.585Z

Miley Cyrus i futet pornografisë?

Së fundmi Miley Cyrus ka ngjallur mjaftë interes në industrinë e filmave pornografik. Kjo në fakt është logjike duke parë shfaqjet e fundit hot të këngëtares. Vetëm se kësaj here nuk është trupi i saj që kërkohet, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.800Z

PS: Berisha të mos guxojë të djegë fletët e votimit

Partia Socialiste kundrshton djegien e fletve t votimit, duke e konsideruar kt si nj qndrim t padrejt nga mazhoranca. Madje, ajo nuk kursen as tonin e ashpr, ndrsa pohon se Kryeministri Sali Berisha nuk duhet t guxoj t djeg flett e votimit. “Frika nga e vrteta q prmbajn ato

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama