Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Banks

Total: 190
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.307Z

Edhe Lloyd Banks

Vala e koncerteve në Prishtinë këtë vit duket se nuk ka të ndalur. Kompania “Next Level” ka konfirmuar për Express se reperi i G-Unit, Lloyd Banks do të këndojë në Prishtinë. Ardin Badivuku thotë se deri në shtator do të sjellin edhe dy yje të tjerë. Nga Ardian Jasiqi m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.328Z

Capital T, këngë me Lloyd Banks

Nga Express më 15 qershor 2011 në ora 13:19 Reperi kosovar Capital T, sipas spekulimeve, pritet që të realizojë një bashkëpunim me reperin Lloyd Banks, i cili do të mbajë koncertin në Prishtinë më 10 korrik. Capital T duket se nuk e lëshoi aq lehtë rastin për të bashkëpunuar me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.093Z

Fullani: Politikat fiskale stimuluan uljen e defiçitit

Guvernatori i Banks s Shqipris Ardian Fullani ka vlersuar ecurin e ekonomis shqiptare gjat muajve t par t ktij viti. N fjaln e tij guvernatori e ka quajtur si stimuluese politikn fiskale q ka ndjekur sektori publik, ku sipas tij defiiti buxhetor ka pasur tendenc n ulje. Ardian Fullani, Guvernator i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.346Z

Shqipri-Kin: Synohet rritja e bashkpunimit n sistemin bankar

Guvernatori i Banks s Shqipris, Ardian Fullani, zhvilloi ditt e fundit nj vizit zyrtare n Republikn Popullore t Kins me ftes t Guvernatorit t Banks Popullore t Kins, z. Zhou Xiaochuan, me t cilin diskutoi pr vendosjen e bashkpunimit institucionalisht n fushn e mbikqyrjes bankare, bn t ditur sot buri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.877Z

Gati për Lloyd’in

Nga Ardian Jasiqi më 05 korrik 2011 në ora 12:04 Kompania NextLevel ka bërë të gjitha përgatitjet e duhura për koncertin e reperit të njohur amerikan Lloyd Banks. Ardin Badivuku nga kjo kompani tha të hënën për Express se tashmë janë bërë të gjitha përgatitjet për koncertin,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.391Z

BSH ul sot normën bazë të interesit, kreditë në lekë do të zbusin interesat

Banka e Shqipris dhe qeveria duket se kan rn dakord pr uljen e norms baz t interesit. Kshilli Mbikqyrs i Banks s Shqipris n mbledhjen e radhs q pritet t mblidhet sot, do t marr n shqyrtim dhe do t ndryshoj normn baz t interesit. Antar t Kshillit Mbikqyrs t Banks s Shqipris, t pye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.317Z

Ulet norma bazë e interesit. BSH: Ekonomia shqiptare, ecuri pozitive

Ulet me 0,25 pik prqindje norma baz e interesit duke shkuar n 5 %. Vendimi u mor nga Kshilli Mbikqyrs i Banks s Shqipris, ku sipas Gunvernatorit Ardian Fullani kjo ulje do t ndikoj pozitivisht n tregun ndrbankar dhe n kreditimin e ekonomis shqipatare. Gjithashtu Fullani tha se 6-mujori i par i ktij

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama