Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Bankes

Total: 3058
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.180Z

Kreret e bankes ne Prokurori

brbrNis marrja ne pyetje e zinxhirit drejtues te Bankes se Shqiperise per te zbardhur mekanizmin dhe pergjegjesite per vjedhjen e 713 milione lekeve Sot kane nisur te paraqiten njeri pas tjetrit anetaret e Keshillit Mbikeqyres nderkohe qe Prokuroria konfirmon se do te marre deshmi ne te gjitha nive

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.740Z

Pranga ish-drejtorit te bankes

Pranga ish-drejtorit te bankes E merkure 27 Mars 2013 1818 Pranga ish-drejtorit te bankesKa vjedhur per dy vjet shuma te medha parash nga llogarite bankare te klienteve por me ne fund eshte zbuluar dhe arrestuar nga policia Behet fjale per ish-drejtorin e nje banke te nivelit te dyte ne T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.268Z

"Jala, klanet brenda Bankes Boterore"

Koordinatori i projektit te Jales ne Banken Boterore, Jamarber Malltezi ka mohuar cdo pergjegjesi per prishjen e banesave te banoreve lokale. Nderkohe qe nuk ka munguar te shprehet se brenda Bankes ka klane qe luftojne njeri-tjetrin dhe se pala shqiptare, s'ka pse te jete pergjegjese. Ne nje intervi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.493Z

Keshilli akuzon mediat Cenuan kolonat e Bankes

e Premte 15 Gusht 20141253 pm p classwp-caption-text Keshilli Mbikqyres i Bankes se ShqiperiseSSSAbrASSKeshilli Mbikqyres i Bankes se Shqiperise ka akuzuar mediat dhe rrjetet sociale se kane perhapur ne publik qendrime jo te pershtatshme Keshilli Mbikeqyres konstaton se ne medi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.902Z

Grabitja e bankes, 30 mije euro "spiunit"

VLORE- Policia e Vlores ka publikuar dje, shifren rekord te shperblimit per informatorin qe do te jape te dhena te sakta per autoret e grabitjes se deges se bankes "Intesa Sanpaolo" dhe vendndodhjen e tyre. Dje eshte vene ne dispozicion shifra e 30 mije eurove dhe lajmin e konfirmoi zedhenesi i Poli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.255Z

Kosova, sot anetare e Bankes Boterore

Guvernatori i Bankes Qendrore te Kosoves, Hashim Rexhepi ka deklaruar dje se Kosova do te behet sot anetare e Bankes Boterore. Ai ka theksuar se ka informacione te sakta, sipas te cilave ato vende qe votuan pro anetaresimit te Kosoves ne FMN do te votojne pro hyrjes se saj ne BB. “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.255Z

Kosova, neser anetare e Bankes Boterore

Guvernatori i Bankes Qendrore te Kosoves, Hashim Rexhepi ka deklaruar pasditen e sotme se neser Kosova do te behet anetare e Bankes Boterore. Rexhepi ka theksuar se ka informacione te sakta, sipas te cilave ato vende qe votuan pro anetaresimit te Kosoves ne FMN do te votojne pro hyrjes s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama