Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Beqs

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.883Z

PS: Qeveria nuk qëndron krah biznesit

Pr Partin Socialiste, t bsh biznes n Shqipri sht tashme e paprballueshme. N nj deklarat pr shtyp, deputeti Ilir Beqja ka akuzuar qeverin se nuk qndron n krah t biznesit, por e rrjep at do dit e m shum. Sipas selis roze, mimet prej muajsh jan shtrenjtuar edhe si pasoj e korrupsionit dhe keqqeverisjes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama