Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Berishs

Total: 174
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.846Z

PS: Grdeci srish n Kuvend, krkohet dorheqja e Berishs

Burime nga selia e Partis Socialiste bjn me dije se n seancn e sotme parlamentare ligjvnsit socialist do t risjellin n rendin e dits shtjen e Grdecit. Sipas t gjitha gjasave socialistt srish do t cilsojn si korrupsion shttror at ka ndodhi n Grdec, tashm edhe n dritn e fakteve t reja t publikuara nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.870Z

Brace akuza Berishs

Nnkryetarit t Grupit Parlamentar t PS Erion Brae deklaroi sot se Sali Berisha gnjen kur thot se po ndrton 800 km autostrada. T gjitha rrugt e inauguruara nga kryeministri, socialistt i kan quajtur t sukses t tyre, pasi sipas Braes, kto vepra t rndsishme kombtare i ka nisur Partia Socialiste kur isht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Meta: Akuza Deputetve te PS-s

Kryetari i Lvizjes Socialiste pr Integrim, Ilir Meta nuk ka kursyer srish kritikat n adres t kryesocialistit Rama dhe Kryeministrit Berisha. Gjat nj takimi me grat antar dhe simpatizante t LSI-s n Njsin Nr. 3, Meta e cilsoi t turpshme bashkpunime e lidershipit t PS dhe nj pjes t deputetve t PS-s me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

Withers i mson demokracin Berishs

Tiran (start)- Ambasadori amerikan n Tiran Xhon Withers, ka vijuar edhe sot kritikat ndaj veprimeve m t fundit t qeveris. Gjat nj takimi n programin Sfidat e mijvjearit t ri, ku ishte i pranishm edhe kryeministri Sali Berisha, Withers tha se veprimet e fundit t Kuvendit, q miratuan ligjin pr gjyqsor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.800Z

PS: Berisha të mos guxojë të djegë fletët e votimit

Partia Socialiste kundrshton djegien e fletve t votimit, duke e konsideruar kt si nj qndrim t padrejt nga mazhoranca. Madje, ajo nuk kursen as tonin e ashpr, ndrsa pohon se Kryeministri Sali Berisha nuk duhet t guxoj t djeg flett e votimit. “Frika nga e vrteta q prmbajn ato

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.331Z

PS shpik letra sekrete: Berisha i dërgoi DASH-it

Partia Socialiste akuzon qeverin pr letra sekrete, kt her pr nj drejtuar DASH-it. Socialistt i krkuan srish dje Kryeministrit Sali Berisha q t publikonte, sipas saj, letrn sekrete t drguar n Departamentin Amerikan t Shtetit. Zdhnsja e PS-s, Armela Imeraj, n nj konferenc pr shtyp,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Balla denoncon mafien

Deputeti socialist Taulant Balla, ka denoncuar n Kuvend, kompanit e biznesmenit boshnjak Domir Fazlli. Duke prezantuar para kolegve t tij, Balla paraqiti dokumente, sipas t cilave kompani Crown Acquisitions, ka pastruar para n Shqipri. "Me kto copa letra jan fshir dhe jan lar 1.75 milion para, t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama