Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Berish

Meta: total 1000 / total_found 21370 / time 0.026 / keyword[0] sipas / docs[0] 538817 / hits[0] 936091 / keyword[1] berish / docs[1] 41072 / hits[1] 81091 /
No Pic available
  • 2017-06-26

Nga Blendi Fevziu/ E djathta ka bojkotuar PD

Nga Blendi Fevziu/ Ka ende shumë për tu numëruar, por tendenca e këtyre zgjedhjeve duket tashmë qartë. PS me gjasë do të qeverisë e vetme, duke pasur në autobusin e saj elektoral votat e thuaj gjysmës së Shqiptarëve. LSI jo vetëm ka konfirmuar votat e marra në një koalicion në 2013,

Fallxhoret: Njerëz të PD-së erdhën me makina të blinduara për fitoren e Bashës
  • 2017-06-23

Fallxhoret: Njerëz të PD-së erdhën me makina të blinduara për fitoren e Bashës

Në prag të zgjedhjeve parlamentare të vitit 2017, Fiks Fare shkoi në disa fallxhore për t’i pyetur se cila forcë politike do të fitonte më 25 qershor apo edhe për ekuilibrat në politikën shqiptare. Një fallxhore në Lushnje thotë se zgjedhjet do të zhvillohen me sukses. Tregon s

ZGJEDHJET KANË MBARUAR MË 18 MAJ, VOTIMI BËHET TË DIELËN
  • 2017-06-22

ZGJEDHJET KANË MBARUAR MË 18 MAJ, VOTIMI BËHET TË DIELËN

ARBEN MANAJ Nuk duhet të jesh Anjshtajni të kuptosh se fati i qeverisjes politike të Shqipërisë është vulosur në 5 orëshin e takimit pa dëshmitar, mes Ramës dhe Bashës më 18 Maj. Gjithçka që ka ndodhur prej atëherë e sot, e konfirmon, paradoksalisht se vota e shqiptarëve është e

Fiks Fare/ Fallxhoret: Njerëz të PD-së erdhën me makina të blinduara për fitoren e Bashës
  • 2017-06-22

Fiks Fare/ Fallxhoret: Njerëz të PD-së erdhën me makina të blinduara për fitoren e Bashës

Në prag të zgjedhjeve parlamentare të vitit 2017, Fiks Fare shkoi në disa fallxhore për t’i pyetur se cila forcë politike do të fitonte më 25 qershor apo edhe për ekuilibrat në politikën shqiptare. Një fallxhore në Lushnje thotë se zgjedhjet do të zhvillohen me sukses. Tregon s

No Pic available
  • 2017-06-20

Nga Armir Shkurti/ Darvinizmi politik shqiptar dhe rreziku i tensioneve të mëdha

Më shumë ngjan me një gosti kanibalësh në fakt ky muaji i fundit, që nga marrëveshja RamaBasha. Peshku i madh iu turr të voglit pa besë e pa mëshirë. Bukur! Shumë u gëzuan. I hoqëm qafe këta që na bezdisnin! festonin militante entuziastë. Tani mbetën në tepsi edhe dy: LSI dhe PDI

Sondazhi kombëtar: PS 48%, PD 33%, LSI 13%, LIBRA 2.3%
  • 2017-06-19

Sondazhi kombëtar: PS 48%, PD 33%, LSI 13%, LIBRA 2.3%

Kur kanë mbetur 6 ditë nga dita e votimit Ora News në bashkëpunim me IPR Marketing sjell sondazhin IV në rang kombëtar si dhe orientimin e votës në qarkun e Tiranës, Korçës dhe të Vlorës. Një fotografi e sotme (19 qershor) në rang kombëtar tregon se PS ka fituar 5 pikë nga fushata e

No Pic available
  • 2017-06-17

Shpërthen Meta: Policia që nxiti drogën ka marrë detyrë cënimin e zgjedhjeve

Ish -aleati në qeverisje me PS-në, Ilir Meta shpërthen në akuza të rënda ndaj policisë. Presidenti i zgjedhur thotë se segmente të policisë që kanë përgjegjësi për nxitjen e prodhimit dhe trafikut të drogës kanë marrë përdetyrë të cënojnë zgjedhjet. Thirrjen e kryeminist