Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Bregut

Total: 2848
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.551Z

PS: Bashkëshorti i Bregut mashtroi

Një ditë pasi Tomi Kola, drejtor i QKR-së, deklaroi se Namik Ajazi ka kerkuar me shume se nje vit me pare kalimin ne status pezull te kompanise ne te cilen ai ishte aksioner, Partia Socialiste deklaroi se zotëron një letër të datës 12 korrik, ku zoti Namik Ajazi ka firmosur me cilësin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.721Z

Rama kërcënon me burg kryebashkiakët e bregut?

Rregullimi i bregdetit dhe prishja e ndërtimeve pa leje është një nga objektivat kryesorë të shpalosur nga ana e kryeministrit të ardhshëm, Edi Rama, në nisje të punës së tij. Kjo gjë u theksua edhe në mbledhjen dy ditore të zhvilluar në Vlorë. Shqiptarja.com raport

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.743Z

PS Prokuroria te hetoje apartamentet e Bregut

Partia Socialiste ka kerkuar nga Prokuroria qe te hetoje pasurine e bashkeshortit te ministres se Integrimit Majlinda Bregu. Deputetja e PS-se Ermonela Felaj u shpreh dje hetimet duhet te perfshijne disa apartamente qe jane deklaruar ne Inspektoratin e Deklarimit te Pasurive si pasuri e bashkeshorti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.536Z

Tahiri: Vetëm 300 metra larg bregut

Projektligji Skafet me GPS Të gjithë mjetet lundruese motorike të tonazhit të ulët duhet të regjistrohen dhe të pajisen me sistemin GPS. Ky është propozimi i Ministrisë së Brendshme lidhur me amendimet në ligjin mbi kontrollin e mjeteve lundruese që u diskutua dje në Komisionin Parlame

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.155Z

Perurohet rruga e Bregut, masterplan per Dhermiun

Kryeministri Berisha inauguroi dje ne Qarkun e Vlores, rrugen e re te Bregut. Duke e vleresuar rrugen, si nje nder me te bukurat ne Shqiperi, kryeministri tha se rruga do te rigjalleroje dhe do te shumefishoje ndjeshem potencialin turistik te fshatrave te Bregut. Gjate nje takimi qe zhvilloi me bano

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.956Z

Bashkia rikonstrukton cerdhen e Bregut te Lumit

Nje cerdhe e saporikonstruktuar ne zonen e Bregut te Lumit, do te hape tashme dyert per femijet e kesaj zone periferike. Godina do te funksionoje si nje institucion i integruar, cerdhe/kopsht dhe eshte rehabilituar me nje fond prej 27.3 milione lekesh, nga te ardhurat e Bashkise se Tiranes. Kryebash

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama