Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Dums

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] sipas / docs[0] 552485 / hits[0] 956245 / keyword[1] dums / docs[1] 4 / hits[1] 5 /
No Pic available
  • 2008-11-01

N Rusi mbetet vetm n letr liria e shtypit dhe t drejtat e njeriut

N Evrop thuajse t gjith jan t nj mendjeje se Vladimir Putini sht gjithka tjetr, por jo nj "demokrat i pastr" sikurse e quajti at n vitin 2004 ish-kancelari gjerman Gerhard Shrder. Putini konsiderohet si nj sundimtar autokrat, i cili kufizon lirin e shtypit dhe pengon zhvillimin e shoqris civile n Ru