Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Kreut

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.628Z

Zgjedhja e kreut të të rinjve demokratë, sipas një formati amerikan

Pas mosfunksionimit të FRPD-së në zgjedhjet e 21 qershorit, PD-ja nis ristrukturimin e organizatës partnere Zgjedhja e kreut të ri të të rinjve demokratë do të bëhet sipas formatit amerikan. Hapje dhe anëtarësime të reja, përballje platformash, debat alternativash, shpalosje vizionesh.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.257Z

Korrupsioni, pranga kreut të legalistëve

Kryetari i Partisë Lëvizja e Legalitetit për Elbasanin, Shpëtim Myftaraj, është arrestuar nga policia pasi akuzohet për ryshfet. Funksionari i PLL-së, i cili ka siguruar një vend në Këshillin Bashkiak të Elbasanit, duke shfrytëzuar postin, ka detyruar një qytetar t‘i paguante një s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.140Z

Fushë Mamurras, sulmnë banesën e kreut të fshatit

MAMURRAS- Persona të paidentifikuar kanë tentuar të djegin makinën e kreut të fshatit Fushë Mamurras, Bashkim Lika. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 1 pas mesnate kur vetë i zoti i shtëpisë ka dëgjuar një zhurmë që vinte nga oborri dhe pasi ka dalë ka gjetur makinën të përfshirë nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.960Z

Trajtimi ne rang ministri i kreut te opozites

Ish zëvendës ministri i Jashtëm Kreshnik Çollaku ka reaguar sot lidhur me lajmin e publikuar në media mbi trajtimin ne rang ministri te kreut te opozites. Përmes një mesazhi të postuar në rrjetin social Facebook Çollaku e cilëson një bl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.879Z

Vlorë, protesta pas lëndës plasëse në makinën e kreut të PS

VLORE- Protestë në hyrje të Vlorës, për lëndën plasëse në makinën e kreut të PS së Vlorës, Eltar Dede. Anëtarë të PS dhe qytetarët kanë dalë në hyrje të qytetit të Vlorës, me parrulla në duar. Qeveria po mbulon krimet, kanë qenë thirrjet e protestuesve, ndërsa anëtarë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.181Z

Topi: Shkarkimi i kreut të SHISH, politikë totalitariste për uzurpimin e pushteteve

Gazeta ShqipIsh-Presidenti i Republikës, Bamir Topi në një intervistë për Zërin e Amerikës, komentoi shkarkimin e Bahri Shaqirit nga posti i kreut të Shërbimit Informativ Shtetëror dhe emërimin e kreut të ri të SHISH-it, duke e konsideruar vendimin e pasardhësit të tij, si të pritsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.090Z

PD-LSI, pro kufizimit të mandatit të kreut të SHISH-it

Kryeministri dhe ministri i Jashtëm ndahen për sa u përket konsultave me NATO-n Kryeministri Berisha dhe zëvendëskryeministri Ilir Meta ranë ditën e djeshme dakord për sa i përket nevojës së kufizimit të mandatit së kreut të Shërbimit Informativ Kombëtar, por jo për votën pro amen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama