Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Majkos

Total: 535
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.460Z

I flet Majkos, të dëgjojë Luli!

Nga Mero Baze   Ndërsa kryetari formal i Partisë Demokratike është nisur për në Uashington, me një delegacion pjesërisht të imponuar nga Berisha, për të qenë i sigurt rreth asaj çfarë do ti kërkohet, Sali Berisha ka nisur një fushatë në Tiranë, për padobinë e reformës n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.826Z

Replikat/ Berisha-Majkos: PS-në do ta lënë ty, duro! Iku Blushi.

E kërkuan deputetët socialistë Sali Berishën në seancën e Kuvendit me argumentin se nuk shtyhet seanca pa të, dhe ai nuk i zhgënjeu. Jo vetëm që është kthyer në seancën e Kuvendit, por dhe ka qënë shumë aktiv me diskutime, batuta dhe kërcënime. Si deputeti Artan Gaçi ashtu edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.660Z

Kadeli e Islami i përgjigjen Ramës e Majkos për kalimin e PD 

Të tjera rreth shkrimit Rama: Përbuzje për një tradhtar si Kadeli, tani PS më e pastër Deklarata e Majkos: O sa mire me qenë tradhtar TIRANE - Vijojnë të konsiderohen si tradhtar të PS të larguarit nga kjo parti. Pas Islamit sipas kryesocialistit Rama një tjetër tradhëta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.643Z

Bylykbashi- Majkos: Më kujtove gozhdën e Nastradinit, atë do të ruajë Rama

Nënkryetari i Komisionit të Reformës në Drejtësi, Oerd Bylykbashi, reagon pas deklaratave të deputetit socialist Pandeli Majko lidhur me paralajmërimin e kryeopozitarit Lulzim Basha për djegie të mandave në rast të trafikimit të votave për miratimin e reformës në drejtësi. Gozh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.201Z

Video: Ndoka thirrje Majkos: Trego që je burrë

Në sallën e kuvendit u diskutua nisma e opozitës mbi komisionet hetimore parlamentare, një instrument ky i opozitës për të kontrolluar veprimtarinë e qeverisë. Sipas propozimit të demokratëve, në mungesë të pjesmarrjes së shumicës komisionet hetimore, puna e tyre të vijojë pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.824Z

Batutat/ Berisha, Majkos: Po qesh se iku Blushi, PS-në do ta lënë ty

Veç akuzave të zakonshme, në Parlament ka pasur sot edhe disa batuta mes ish-kryeministrit Berisha, Pandeli Majkos edhe ministrit të  Ekonomisë, Arben Ahmetaj. Mes akuzave për qeverinë, ish-kryeministrit i bëri përshtypje që deputeti Pandeli Majko po qeshte me të dhe e ngacmoi për ikjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.452Z

Drejt zgjedhjeve te parakohshme Edhe Brace i bashkohet Majkos

Transmetuar me 14032016 - 1858 Shtohen zerat ne Partine Socialiste per zgjedhje te parakohshme Pas Pandeli Majkos i cili foli hapur i pari per mundesine qe Kongresi socialist te vihet per balle opsionit per te kerkuar zgjedhje te parakohshme vjen edhe nje t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama