Rezultate te kerkimit per termin: +Sipas +Operatorit

Total: 1711
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.832Z

Gazetarët në protestë kundër dhunës ndaj operatorit të Top Channel

Gazetarë, njerëz të medias, por edhe qytetarë të ndryshëm po protestojnë kundër dhunës ndaj operatorit të Top Channel Genti Ballta në ambientet e Drejtorisë së Policisë së Tiranës. Ai u shoqërua nga policia në momentin kur ndodhej në krye të detyrës dhe brenda a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.819Z

Dhuna ndaj operatorit të TCH pezullohet zv/dr. i Policisë Tiranë

TIRANE - Pas denoncimin të dhunës së operatorit të televizionit Top Channel, Policia e Shtetit, dy ditë pas ngjarjes pezullon nga detyra zv/drejtorin për Sigurinë Publike në Drejtorinë e Policisë së Tiranës, Erzen Brecani‏Vendimi është marrë nga Drejtori i Përgjithshëm i Policis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.819Z

Dhuna ndaj operatorit të Top Channel, pezullohet nga detyra Erzen Breçani

Gazeta ShqipDrejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Hysni Burgaj, dy ditë pas dhunës së ushtruar ndaj operatorit të Top Channel ka pezulluar nga detyra, Erzen Breçanin, personin përgjegjës për aktin e turpshëm ndaj medias. Në njoftimin e policisë nuk flitet konkretisht për dhu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.433Z

Monaco Telecom: Numrat e operatorit virtual dominojnë në tregun e “Sim to Sim”

Prishtinë, 24 gusht – Gazeta Koha Ditore duke bërë publike të dhënat e  një  raporti konfidencial të Monaco Telecom International dhe të kompanisë “Polyconsiel”, e cila është angazhuar për luftimin e krimit të organizuar që kryhet nëpërmjet “Sim to Sim&rdquo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.485Z

PTK shpall fituesin e operatorit Vala

Posta dhe Telekomi i Kosovës (PTK) ka shpallur fituesin për platformën e operatorit mobil “Vala”, në gjeneratën e tretë 3G, pas tri ankesave. Fitues të tenderit “Avancimi dhe Implementimi i Teknologjive Mobile Brez-gjera-Faza 3G dhe LTE&r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.497Z

Miratohet në kohë rekord dhënia e licencës së operatorit celular

Nga L.ProgniBrenda pak ditësh, projektligji për dhënien e licencës së operatorit të katërt celular është bërë realitet si rrallë ndonjë ligj tjetër, duke shkelur rregulloren dhe procedurat parlamentare, por mbi të gjitha duke shkelur ligjet e këtij vendi që parashikojnë garë për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.232Z

Kriteret për të marrë certifikatën e operatorit të transportit rrugor

Ministri i Transporteve ka nxjerrë udhëzimin për kushtet e pajisjes me certifikatë. Trajnimi, provimi dhe të gjitha tarifat që duhet të paguajë një individ i interesuar Operatorët e transportit rrugor për mallra dhe udhëtarë duhet të jenë të pajisur me certifikatën profesionale të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama